­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Саме так в народі висловлюються, коли когось з старших проводять в останню путь, а нащадки прагнуть відразу ділити майно. Щось подібне зараз відбувається і в Шполянському районі, який без сумніву, як адміністративно-територіальна одиниця доживає останні роки.

Майно, що належить до районної власності, прагне перебрати собі Шполянська об’єднана територіальна громада. Але роблять це не в міськраді, а в Шполянській районній раді, де, як відомо, більшість мають ВО «Черкащани», керовані екс-регіоналом Сергієм Струком та головою районної ради Олександром Кузубом.

І взялися вони не за що-небудь, а за Шполянський міжшкільний комбінат, що створений щонайменше півстоліття тому на паї колгоспів для профорієнтації дітей, які навчаються в школах району. Тут вони здобували і здобувають ази водійських, механізаторських професій, справи діловодства та іншого. І ось депутати райради прагнуть вже сьогодні, 21 вересня, передати все міськраді. Не враховуються  навіть докази районного управління освіти, що там же розташована база, де знаходяться автобуси для підвезення   дітей до сільських шкіл.

Крім того, в цьому приміщенні знаходиться ще й денне відділення територіального центру, де пенсіонери можуть збиратися та обговорювати свої проблеми. Але, схоже, все це для депутатів від ВО «Черкащани» байдуже. Кузуб, Струк і К на ці доводи не звертають уваги.

Безперечно, світ змінюється. Але здавна в народі велося, що в старця і дитини хліба не відбирали, а той, хто це робить, не має майбутнього. Правда, для сьогоднішніх депутатів це не доказ.

Василь Дрозденко

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.