­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 21 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  

На минулому тижні у Надточаївку навідалися гості. Як розповідали люди, дві молоді жінки і два чоловіки їздили автівкою селом, пропонували стареньким людям обмін грошей. Мотивували це за старою схемою — висока інфляція, тож потрібно обмінювати гроші на більші купюри. Принагідно розпитували самотніх стареньких людей, чи є в них діти, цікавилися, який розмір пенсій тощо.

Зайшли жінки у кілька будинків. В одному літня пара відпочивала після роботи на городі, тож розмовляти з гостями не хотіли і швидко їх випровадили. Іншій бабусі пощастило, бо хата була заперта, а сама вона поралася далеченько на городі. Ще одна жінка, вислухавши непроханих гостей, відчула щось нечисте і теж випровадила їх зі свого дому, та ще й встигла зателефонувати сільському голові Миколі Шевченку.

Микола Анатолійович, не довго думаючи, сів у автомобіль і догнав гастролерів на одній з вулиць. Сільський голова назвав себе і попросив у чоловіка, що перевозив прихильників грошової реформи, документи. Той, пояснюючи, що скуповують в селі пух і пір’я, віддав паспорт і вдарив «по газах». Тікаючи, гості викинули з машини порожні конверти.  

Наздогнати шахраїв не вдалося, але у Миколи Шевченка залишився паспорт водія і номери й марка машини, на якій пересувалися непрохані гості. Про це сільський голова повідомив поліцейським, яких викликав для складання протоколу і які прибули протягом 10 хвилин. Чи знайдуть цих людей – стане відомо згодом. Але те, що в Надточаївці люди не піддалися на умовляння шахраїв, свідчить, що селяни стали обережнішими і обдурити їх вже не так просто.

— Можливо, жителі інших сіл, прочитавши цю інформацію, теж будуть пильними під час візиту таких гостей і це вбереже їх від втрати заощаджень, — переконаний Микола Шевченко.

Валентин Горенко

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.