­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

На чисельні звернення підприємців та установ району стосовно видачі санітарних паспортів на автотранспорт, задіяний в перевезенні харчових продуктів, Управління Держпродспоживслужби в Шполянському районі інформує, що статтями 43 та 44 розділу VII  Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", які, відповідно до прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів", набрали чинності з 20 вересня 2016 року, встановлені гігієнічні вимоги до рухомих та/або тимчасових потужностей для торгівлі та транспортних засобів для перевезення харчових продуктів, згідно з якими оформлення санітарних паспортів не передбачено.

Окрім того, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року "Про визнання такими що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства" з 1 січня нинішнього року втратили чинність деякі санітарні правила, зокрема "Санитарные правила для предприятий общественного питания, включая кондитерские цеха и предприятия, вырабатывающие мягкое мороженое" та "Санитарные правила для предприятий продовольственной торговли", якими передбачалася необхідність отримання санітарних паспортів на автотранспорт, що здійснює перевезення харчових продуктів.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.