­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Раніше ми з моїм чоловіком частіше приїжджали на нашу малу батьківщину в Іскрене. Любувалися гарним ставом в центрі села, відвідували чисельних родичів, за день по кілометрів п’ять набігало – так багато доводилося ходити. Пам’ятаю, як чоловік згадував, де їхня родина жила до війни, де переховувався під час війни. Ви знаєте, слухати ці розповіді було дуже цікаво. Раніше ж в Іскреному не було доріг з асфальтним покриттям, а зараз вони є, та, на жаль, немає кому їх ремонтувати.

Та все ж радує те, що в селі є ферма, у Георгіївці – кролеферма, а це робочі місця для місцевих жителів. Не скрізь таке побачиш. Подяка за це генеральному директору СПОП «Відродження» Юрію Ляшенку.

Довелося й мені познайомитися ближче з цією людиною. Так склалося, що земельні паї, які я отримала за заповітом, здала в оренду заїжджим горе-орендарям. Нічого за це за два роки не мала. Дали раз по тисячі гривень й мішок цукру, і все. Тож вирішила віддати паї в оренду СПОП «Відродження» і бачу, що не помилилася. Турботу відчула з перших хвилин зустрічі з Юрієм Васильовичем. Генеральний директор розпитав, яке у мене сімейне становище, де я живу, як бажаю отримувати орендну плату: грошима чи зерном. Від збіжжя я відмовилася, тож «Відродження» перераховує мені орендну плату на банківську карту. Та й екземпляр договору оренди землі, який уклала з сільськогосподарським підприємством, за першої вимоги мені віддали на руки.

Мене цілком влаштовує орендар, і я так думаю, що сільську владу він теж повинен влаштовувати, адже СПОП «Відродження» перераховує до місцевого бюджету близько одного мільйона гривень. А це для села суттєва сума – варто лише вміти правильно нею розпоряджатися.

Є різні орендарі – одні працюють лише собі на прибуток, інші дбають про людей в населених пунктах, де орендують землю. Так от СПОП «Відродження» дбає про жителів Іскреного, та чомусь не всім це подобається.

До слова, від людей чула, що ставок у центрі села сільський голова здав в оренду на 49 років за мізерну орендну плату. Люди добрі, земляки, куди ж дивилися ви? Чекаєте, доки й вас в оренду здадуть?!!

Надія Павлівна Осадча, м. Біла Церква

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.