­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Хтось знає, а хтось і ні, що районний стадіон «Колос» налічує вже понад п’ятдесят років з того часу, як його збудували. Про людей, які трудилися на будівництві стадіону, спортсменів, які першими виборювали перемоги для району, розповідається у книзі, виданій до 90-річчя Почесного громадянина Шполи Володимира Флоріановича Зданевича.

На жаль, сьогодні стадіон «Колос» має не зовсім презентабельний вигляд. Якщо арку при вході нещодавно відремонтовано і з дороги вона ніби новенька, на території ж самого стадіону недоліків вистачає. Взяти хоча б огорожу, яка з боку вулиці Тарасова одне що стара, так ще й понівечена кимось, хто ну ніяк не хотів (чи не міг) дійти до хвіртки, а вирішив діставатися на стадіон по-своєму, по-варварськи.

Якщо з одного боку сидіння для глядачів замінено на більш-менш пристойні, принаймні цілі, то з іншого боку стадіону лавки з кожним роком руйнуються, а подекуди там уже й сісти ніде.

Кілька років тому у Шполі велася мова про те, що є бажаючі оновити місцевий стадіон «Колос», проте далі розмов справа не пішла. І сьогодні маємо те, що маємо: все більше футбольних матчів, на які так полюбляли сходитися жителі міста, відбуваються не в райцентрі, а в Лебедині, на сучасній «ЛНЗ-Арені». І вболівальники, зрозуміло, їдуть також туди. Тим часом на районному стадіоні все рідше чути галас, притаманний футбольним матчам. Частіше тут можна побачити любителів, які ганяють м’яча, скажімо, на ділянці з штучним покриттям, та дітям радість, бо на великій території є де розбігтися чи на велосипеді покататися.

Працівники стадіону, як можуть, підтримують лад на території, однак очевидно, що без вкладання коштів їм це непросто вдається.

Проте є й позитивні моменти. Відколи у Шполі продали недобудований будинок культури, заїжджим циркам, які зупинялися на його території, як ось нещодавно, знайшлося місце на районному стадіоні «Колос». І знову там стало людно, і знову стадіон наповнився дитячим галасом. І здається, що цирк на стадіоні — то навіть зручніше, ніж біля недобудови.   

Хтозна, можливо, все таки районний стадіон саме завдяки таким велелюдним заходам і знайде порятунок від занепаду.  

Вікторія Тарасова

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.