­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Схоже, що ПрАТ «Дитячий оздоровчий табір «Олімпія» цьогоріч спіткає та ж сама участь, що й торік — і тут, в мальовничому куточку Шполянщини, знову не залунають дитячі голоси. Мова вже не йде про те, аби діти відпочивали в «Олімпії» упродовж трьох змін, як було у кращі часи роботи єдиного в районі подібного закладу відпочинку.

Тоді школярі мали нагоду протягом 21 дня дихати чистим лісовим повітрям, купатися у ставку, що неподалік закладу, знаходити нових друзів і набиратися сил перед новим навчальним роком. Сьогодні хоча б одну зміну зорганізувати спільними зусиллями районної влади, власників табору та керівників підприємств.

Директор ПрАТ «ДОТ «Олімпія» Віктор Діденко, який очолює заклад ось вже десятий рік, підтримує зв’язки з дитячими оздоровчими таборами у сусідніх районах і запевняє, що в них також сьогодні йдеться про відпочинок дітей лише протягом однієї табірної зміни.

— Я звертався до керівників району та підприємств з пропозицією, аби посприяли, щоб цьогоріч табір запрацював за своїм безпосереднім призначенням, — пояснює Віктор Олександрович. — Попри те, що у нас відремонтовано будиночки, їдальню, з того часу минуло пару років. Нині все це потребує як мінімум побілки, а подекуди й косметичного ремонту. Власники табору за те, аби керівники району передбачили на ці цілі хоча б 70 тисяч гривень передоплати.

За словами В.О.Діденка, одна путівка для відпочинку у таборі в середньому коштує 6 тисяч гривень. Комусь ціна може здатися високою, проте сюди входить і вартість харчування, і заробітна плата вихователям та кухарям тощо. Для більшості батьків ця сума завелика, і виходом могла б стати фінансова підтримка з підприємств, де вони працюють. Власне, так було колись. І незважаючи на те, що літо вже розпочалося, табір можна було б підготувати до прийому дітей уже в липні.  

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця пояснила, що з питання літнього відпочинку й оздоровлення, зокрема ПрАТ «ДОТ «Олімпія» є певні напрацювання. З райдержадміністрації направлено листи керівникам підприємств району, головам сільських рад, аби вони виділили кошти на оздоровлення дітей, хоча б пільгових категорій. Ольга Іванівна додала, що бажаючих відпочити у таборі вже сьогодні набралося  109 осіб. Та питання, чи побувають вони нинішнього літа в «Олімпії», залишається під великим сумнівом.   

До середини червня в районі працюють пришкільні табори, а потім, скоріше за все, батькам доведеться організовувати дозвілля власних чад самостійно, в міру фінансових можливостей. Тим часом є розмови про те, що зрештою територію дитячого табору перетворять на місце оздоровлення пристарілих, своєрідний пансіон. Звичайно, стареньким теж треба десь оздоровлюватися, проте після подібної реорганізації втратиться ще один колись процвітаючий об’єкт на Шполянщині. А школярам, аби менше сиділи за комп ’ютерами та телевізорами, він ой як треба.

Антоніна Долина

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.