­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Днями міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що пенсійна реформа в Україні, яку готує Кабмін, повинна передбачати норму про те, що громадяни, які вийшли на пенсію, втратять право працювати.

На Шполянщині також є чимало людей, які, досягши пенсійного віку, продовжують працювати, отримуючи і заробітну плату, і пенсійні виплати. Відразу після почутої новини — або пенсія, або зарплата — до місцевої пенсійної установи посипалися дзвінки. Схвильовані жителі району допитувалися, чи й справді з’явилося таке нововведення. Зверталися навіть представники медичних установ, принагідно зауважуючи, що коли звідти підуть усі пенсіонери, то виявиться значна нестача кадрів.

— Станом на перше лютого 2017 року в районі продовжують працювати 1696 пенсіонерів. Всі вони заслужили це право, сплачуючи внески і маючи належний стаж. І відбирати його у людей, напевне, неправильно. До того ж, сплачуючи соціальні внески, працюючі пенсіонери і нині продовжують поповнювати Пенсійний фонд, — пояснює начальник управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Борис Курінний. — Справді, міністр соцполітики оприлюднив інформацію про майбутню реформу. Але нагадую, що на сьогодні такого закону ще немає, а є лише законопроект. На вимогу Міжнародного валютного фонду цей законопроект розглядатимуть не раніше, ніж через кілька місяців. До того ж, зараз немає упевненості, чи після розгляду у Верховній Раді депутати ухвалять згаданий закон. Поки що ж працюючі пенсіонери, як і раніше, отримуватимуть і зарплату, і пенсію.

Вікторія Тарасова

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.