­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 20 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Володимир Флоріанович Зданевич минулого тижня відзначив свій 92 рік народження. Незважаючи на свій поважний вік, ветерана можна бачити на різних заходах, що проводяться в районі. Напередодні свого дня народження завітав Почесний громадянин Шполи і в редакцію «Шполянських вістей».

Як людина з гумором Володимир Флоріанович завжди знайде слова, які звеселять і заспокоять, і навіть здивують. Не став винятком і останній його візит.

Ледве переступивши поріг та привітавшись, він відразу заявив: «Оце зайшов передплатити «Шполянські вісті» до кінця року за гроші, які мені невідомо хто приніс».

Подумалося, що Володимир Флоріанович, як завжди, жартує. Але не тут то було. Вийняв він з кишені 300 гривень і почав розповідати:

— Оце днями принесла мені листоноша 300 гривень і сказала, що то мені передали. Я ж почав допитуватися, звідки і хто. А вона стверджує, що то мені передали, але не каже, хто передав. Ну що мені було робити — взяв. Але як пізніше виявилося, не лише мені одному приносили. Ще один ветеран телефонував і повідомив, що йому принесли і запитував, чи мені принесли.

— То, може, то не листоноша була? — перепитую, — А хтось з агітаторів, чи з якогось виборчого штабу котрогось з кандидатів у Президенти?

А ветеран стоїть на своєму: «Хіба ж я своєї листоноші не знаю»?

Далі продовжив: «Не знаю, хто мені їх приніс, але я вирішив передплатити «Шполянські вісті» до кінця року».

Оформили в редакції передплату, а оскільки до кінця лютого ще виходило кілька номерів, то редакція доставляла газету Володимиру Флоріановичу додому.

Днями голова райдержадміністрації Володимир Потапенко оприлюднив інформацію, що він звернувся до правоохоронних органів з проханням провести розслідування з приводу цього та деяких інших фактів.

Анатолій Вікторук

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.