­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Володимир Флоріанович Зданевич минулого тижня відзначив свій 92 рік народження. Незважаючи на свій поважний вік, ветерана можна бачити на різних заходах, що проводяться в районі. Напередодні свого дня народження завітав Почесний громадянин Шполи і в редакцію «Шполянських вістей».

Як людина з гумором Володимир Флоріанович завжди знайде слова, які звеселять і заспокоять, і навіть здивують. Не став винятком і останній його візит.

Ледве переступивши поріг та привітавшись, він відразу заявив: «Оце зайшов передплатити «Шполянські вісті» до кінця року за гроші, які мені невідомо хто приніс».

Подумалося, що Володимир Флоріанович, як завжди, жартує. Але не тут то було. Вийняв він з кишені 300 гривень і почав розповідати:

— Оце днями принесла мені листоноша 300 гривень і сказала, що то мені передали. Я ж почав допитуватися, звідки і хто. А вона стверджує, що то мені передали, але не каже, хто передав. Ну що мені було робити — взяв. Але як пізніше виявилося, не лише мені одному приносили. Ще один ветеран телефонував і повідомив, що йому принесли і запитував, чи мені принесли.

— То, може, то не листоноша була? — перепитую, — А хтось з агітаторів, чи з якогось виборчого штабу котрогось з кандидатів у Президенти?

А ветеран стоїть на своєму: «Хіба ж я своєї листоноші не знаю»?

Далі продовжив: «Не знаю, хто мені їх приніс, але я вирішив передплатити «Шполянські вісті» до кінця року».

Оформили в редакції передплату, а оскільки до кінця лютого ще виходило кілька номерів, то редакція доставляла газету Володимиру Флоріановичу додому.

Днями голова райдержадміністрації Володимир Потапенко оприлюднив інформацію, що він звернувся до правоохоронних органів з проханням провести розслідування з приводу цього та деяких інших фактів.

Анатолій Вікторук

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.