­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Перший номер «Шполянських вістей» у 2019 році потрапив не до всіх передплатників.

Раніше такі випадки траплялися, але були поодинокими. А тут приблизно більше півтисячі екземплярів. Першим про те, що газета не надійшла до читачів, повідомив сільський голова з Сигнаївки Сергій Ошовський. Виявилося, що газети до сільського поштового відділення дійшли і лежать там, але їх не розносять, оскільки відсутні картки доставки, згідно яких газети повинні доставляти передплатникам.

Щоб вияснити ситуацію, довелося телефонувати в обласне відділення «Укрпошти», адже перед новим роком звідти повідомляли нам тираж і ніяких проблем не було. Згідно правил передплати всі картки доставки надходять до Черкаського відділення, а звідти направляються в поштові відділення населених пунктів. В Черкасах повідомили, що надіслали в Шполянський район всі документи і пообіцяли виправити недоліки. До речі, і в Шполянському відділенні теж завірили, що відправлять картки доставки.

Тобто виявилося, що  оті картки були у Шполі.

Але ті обіцянки й залишилися обіцянками. 8 і 9 січня 2019 року до редакції знову почали надходити скарги, що «Шполянські вісті» не доставили. Недоставлені вони з поштових відділень Шполи, Скотаревого, Іскреного.

Довелося знову турбувати обласних чиновників обласного відділення «Укрпошти». Як там пояснили, картки в зелених конвертах надіслані в поштові відділення, але їх чомусь звідти відправили назад в область.

У поштовому відділенні №3 Шполи довелося у листонош з’ясовувати, чому не доставили газету передплатникам. Там обіцяли, що виправлять помилки.

Редакція перевірила, чи доходить газета в інші села. В Капустине, Лозуватку доставили вчасно, в Матусів із затримкою. Із Сигнаївки у середу повідомили, що із затримкою, але отримали, виправивши тим самим свою помилку.

До речі, під час передплати листоноші в Сигнаївці відмовлялися передплачувати «Шполянські вісті», мотивуючи, що вони з першого січня вже не працюватимуть. Але настав новий рік, а вони так і залишилися на робочих місцях.

Чому не доставлено газету читачам вчасно і чому саме повернулися в Черкаси оті «зелені конверти» з картками доставки, редакція найближчими днями вияснить і про це повідомить читачів газети. І тоді будемо робити висновок, чи це саботаж поштовиків, чи елементарна халатність.

Прохання до читачів «Шполянських вістей» повідомляти в редакцію про те, чи доставили газету і про невчасну доставку теж.

Ви можете зателефонувати в редакцію за такими телефонами: 5-20-20, 5-20-02, 5-20-88 або 096-206-11-77.

І просимо вибачити за неприємний новорічний «сюрприз», спричинений не редакцією, а працівниками пошти.

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.