­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

25 листопада в районі Керченської протоки кораблями та авіацією збройних сил Російської Федерації були атаковані і піддані обстрілу три українські кораблі, які не представляли ніякої загрози, йшли до свого порту призначення. Зазнавши пошкодження матеріальної частини та поранень матросів, команда не відкрила вогонь у відповідь і була захоплена в полон.

Серед захоплених є 23-річний старшина І статті Військово-Морських сил Збройних Сил України Олег Михайлович Мельничук (на фото). Почувши знайоме прізвище, я пригадав свою однолітку і сусідку з Соболівки Лідію Забожню, яка після заміжжя взяла прізвище Мельничук. Тож коріння мужнього командира рейдового буксира «Яни Капу» в Соболівці, а моя колишня сусідка – його рідна бабуся.

Коли в парламенті було поставлене питання про введення воєнного стану, а практично – про долю України, то наші парламентарі верещали і блокували трибуну, не подавши ніяких пропозицій щодо подальших дій.

А телеканали Росії транслювали інформацію про те, що наші хлопці дають свідчення не на користь України. Ні, навпаки, наші моряки, наші діти, наша гордість, наша слава, закуті в кайдани в російських казематах, гордо тримали своє звання громадянина-патріота, а Олег Мельничук на допиті заявив: «Без адвоката говорити не буду, і без перекладача – теж. Мови вашої загарбницької не розумію». Молодець, синку, так тримати!

Лиш одного разу передчасно посивілому батькові Михайлу Петровичу вдалося почути від сина звістку: «Тату, вибач за турботу, в мене все гаразд. Я не зрадив, мови рідної не зрікся».

Звертаюся до колишніх і теперішніх військових з питанням: «Що робити при нападі ворога? Чи давати відсіч, чи подати заяву профільному комітету Верховної Ради України і чекати, доки депутати Верховної Ради зберуться і ухвалять рішення? А за цей час де може опинитися ворог?!!»

Згадайте, для порівняння, коли з’явилася загроза захоплення острова Тузла, то наші прикордонники дали федералам «по зубах» так, що в них відпало бажання іти до Тузли. При цьому ніяких звернень до Верховної Ради не було.

Віктор Свердел, м. Шпола

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.