­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < лютого 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Схоже, в Шполянській районній раді за повсякденними «кропіткими турботами про організацію роботи місцевого самоврядування в районі» взялися ще й за перечитування творів Миколи Гоголя.

Інакше, як можна пояснити, що районна рада діє, як казав один з героїв твору відомого письменника Тарас Бульба: «Я тебе породив, я тебе і вб’ю».

А справа ось в чому — районна рада є засновником (співзасновником) Шполянської телерадіомовної компанії.

Якщо радіо було засноване ще за радянських часів, то районне телебачення вже створилося за часів незалежності України. Попередники нинішнього складу районної ради, засновуючи телерадіомовну компанію, пояснювали такий крок необхідністю розширення інформаційного забезпечення жителів Шполянщини.

Загалом телебачення і радіо в районі за часів незалежності пропрацювало щонайменше чверть віку.

І ось на тобі. В районній раді не можуть, а може не хочуть (?) вирішити питання з фінансування компанії, засновниками якої вони є.

Колективу нічим платити навіть зарплату. У районній раді посилаються на те, що немає коштів у бюджеті. А в деяких чиновницьких кабінетах радять колективу компанії іти на поклон та просити фінансування у Шполянській ОТГ.

Звичайно, то поради не від великого розуму, бо засновники, згідно діючого законодавства, зобов’язані вирішувати подібні проблеми. Але в районній раді, яку очолює Олександр Кузуб, не звикли братися за подібне вирішення.

От і діють за принципом гоголівських героїв. Невже не розуміють, що розвалити легше, ніж зберегти?

Втім стверджувати, що не розуміють, мабуть, буде помилково. Адже, скажімо, на останній позачерговій сесії районної ради знайшли можливість заступнику голови районної ради Лідії Татариній затвердити тривідсоткову надбавку до зарплати. Якщо вона в попередні місяці отримувала в середньому 18177 гривень в місяць, то нині зарплата зросте за приблизними підрахунками щонайменше на 500 а, можливо, й на 700 гривень.

Але це ж своя сорочка. А що їм до того, що цілий колектив працівників вимушений скорочувати робочий тиждень та ще й зарплати не отримувати?!

Одним словом, в районній раді уважно читають Миколу Гоголя, а до інших проблем їм байдуже, якщо не сказати більше…

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.