­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Підприємець Павло Олексійович Мальчик із тієї когорти шполян, хто першим започаткував підприємництво в Шполі. Нелегкі то були часи. Як сам Павло Олексійович згадує: «Крім всіх труднощів організаційного характеру, довелося долати несприйняття нашої діяльності, адже нас інакше, як спекулянтами, тоді не називали».

І не лише частина шполян так відгукувалася на перші кроки підприємців, а й влада знаходила різні приводи для перевірок. Скажімо, Павлу Мальчику тодішні правоохоронці висунули звинувачення, що він не там поставив кіоск біля своєї садиби, де починав торгувати запасними частинами до автомобілів.

Саме так тоді й розпочиналася його підприємницька діяльність. Хоч мало хто тоді звертав увагу на те, що Мальчик не лише торгівлею запчастин займався, а й столярував. Його столи, двері й до сьогодні служать людям. І виготовлені вони ним власноручно, з особливою привабливістю.

Майже три десятиліття минуло з того часу, а Мальчикова тяга до красивого, привабливого не лише не минула, а й пустила паростки в Шполі. Він один з тих, якщо не єдиний, хто купував старі приміщення в райцентрі і на їх місці споруджував приміщення з особливою архітектурною привабливістю. До таких можна віднести приміщення магазину «Центральний», ресторан «Гостинний двір», спортивно-оздоровчий комплекс на місці колишнього будинку культури в районі колишнього цукрозаводу, готельно-ресторанний комплекс «Водограй» та інші об’єкти, які зараз прикрашають Шполу.

Роблячи порівняння періоду початку своєї діяльності з сьогоднішнім часом, Павло Олексійович не минає нагоди відзначити, що тоді й зараз влада не завжди прагне сприяти розвитку підприємництва. Доказом цього може бути нещодавно виграний суд у міської ради, що прагнула збільшити для нього платежі податків.

Павло Мальчик і цього разу виграв, доказавши свою правоту.

Чимало часу спливло, відбулося подій, але Павло Олексійович не здається. Ось уже й діти Ірина, Сергій та наймолодший Олексій приєдналися до родинного бізнесу, вже й внуки підростають на радість Павлу Олексійовичу і Катерині Павлівні, але нинішній ювіляр, якому днями сповнилося 60 років, все в пошуках нових вершин підприємницької діяльності.

Якось Павло Олексійович був у відпустці, а на черговій новобудові почалися затримки і тоді дружина Катерина Павлівна звернулася до старшого сина Сергія, аби прискорити роботу, бо коли батько повернеться з відрядження, то перепаде всім.

Зараз той випадок згадують в родині з усмішкою, об’єкт був зданий в передбачені строки, а Павло Олексійович не лише залишився задоволений, але й відзначив добру роботу всіх, хто там працював.

Є й ще одна особливість у діяльності нинішнього ювіляра — він єдиний у Шполі підприємець, хто, споруджуючи об’єкти торговельного і виробничого призначення, не забував і про створення житлового фонду для своїх працівників в часи незалежності України.

Енергійний, сповнений життєвої сили Павло Олексійович, відзначаючи свій ювілей, схоже, не збирається зупинятися на досягнутому. Як сам зізнається, в планах ще чимало справ, що потрібно зробити, і додає: «Як співається в одній пісні: «старість вдома не застане».

Залишається лише побажати довгих років життя, міцного здоров’я, щастя, успіхів на благо справі, якій служите. А кінь удачі, на якому доводиться долати всі труднощі нашого часу, нехай не втрачає підков!

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.