­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  

Понад 40 років тому дідусь Артема Абрамяна приїздив в Україну і разом зі своїми колегами будував тут дороги. Минули десятиліття і син Фрунзік з онуком Артемом продовжили його справу. Щоправда, зараз родина Абрамянів проживає в Україні, на початку 2000-х років переїхавши в Шполу. Артем Абрамян закінчив міську школу №2 – ліцей з золотою медаллю, Одеську юридичну академію з червоним дипломом, володіє чотирма мовами, розмовляє чисто українською мовою.

Заснувавши приватне підприємство «ІБК «Апостол», більше 10-ти років Фрунзік і Артем Абрамяни будують і ремонтують дороги, справно сплачують податки і створюють нові робочі місця.

Приватне підприємство «Інвестиційно-будівельна компанія «Апостол» — знане серед подібних підприємств не лише Черкащини, а й України. За результатами роботи в минулому році компанія отримала достойне місце у Національному бізнес-рейтингу, а зокрема в Україні є четвертою за показниками господарської діяльності, на Черкащині зайняла перше місце серед суб’єктів господарювання за показником «Рентабельність активів». На адресу ІБК «Апостол» надійшов лист за підписом голови оргкомітету Національного бізнес-рейтингу Ірини Литвинової з запрошенням отримати заслужену нагороду під час урочистої церемонії нагородження 23 серпня в Києві.

Як розповідає власник компанії Артем Абрамян, ІБК «Апостол» надає широкий спектр ліцензових послуг. Компанія виконує асфальтування (капітальне будівництво) доріг, майданчиків, територій підприємств, прибудинкових територій, стадіонів, проводить ремонт асфальтобетонного покриття з фрезуванням та без. Одим з напрямків діяльності є також будівництво безкаркасних ангарів на сучасному обладнанні.

Артем Фрунзікович також розповів, що в минулому році працівники приватного підприємства ремонтували дороги в Черкасах і Києві, на Кіровоградщині і Полтавщині. На Шполянщині можливість оцінити роботу компанії отримали жителі Капустиного (на фото зліва).

ІБК «Апостол» не лише будує доброякісні дороги, а й зупинки. Жителі столичного Києво-Святошинського району вже оцінили зручні і комфортні зупинки громадського транспорту, які в минулому році встановлено працівниками компанії.

Усі роботи проводяться найсучаснішою технікою — в арсеналі котки, асфальтоукладальники німецьких і швецьких фірм. Сезон в ІБК «Апостол» триває з квітня до грудня.

Та бути серед лідерів галузі, на думку А.Абрамяна, дозволяє не лише якісна техніка, а й колектив професіоналів. Серед кращих власник компанії називає інженера-будівельника Юрія Дручківа, виконроба Володимира Бондаря, Раїка Тевосяна.

Керівництво компанії приділяє значну увагу і соціальному партнерству, особливу у справі виховання підростаючого покоління. ІБК «Апостол» спонсорує різні дитячо-юнацькі конкурси і фестивалі, як от «Козацький шлях UA», який традиційно проходить у Черкасах на центральному стадіоні. Мають Абрамяни кілька подяк від організаторів фестивалю.

Ірина Грабовецька

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.