­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

З 1 січня 2018 року в Україні набув чинності закон про медичну реформу. Її вважають однією з головних реформ минулого 2017 року. Отже, для українців відбудуться зміни у медичному обслуговуванні, починаючи від запровадження електронної системи охорони здоров’я. Медичні картки українців будуть електронними, а записатись на прийом можна буде онлайн.

А як ставляться до таких нововведень шполяни, чи подобаються їм такі зміни і перехід до online-лікарень?

Сергій Кулинич, 28 років
Негативно оцінюю такі зміни. Люди звикли до живої черги, тому перейти на електронні записи буде складно. До того ж не в усіх є доступ до інтернет-ресурсів. Люди похилого віку не знають, як користуватися електронними гаджетами. Більшість з них взагалі не знає, що це. Та і, як на мене, це незручно.


 

Анастасія Закревська, 17 років
Безумовно, усі ми хочемо реформу медицини, а система електронного запису на прийом лікаря – один з її кроків. Я ще не користувалась такою системою, тому не можу її оцінювати. Звичайно, багато хто проти змін, але з часом люди звикають до них і робота налагоджується.


Галина Лоцман, 54 роки
Я уже неодноразово користувалась online -записами, тому з упевненістю можу сказати, що підтримую такі зміни. Я нетерпляча, тому сидіти в черзі не люблю, тим паче, коли не знаєш, чи встигнеш сьогодні на прийом. З цією системою лікар уже чекає на пацієнта у визначений час. Та і взагалі, ставлення до клієнтів, як на мене, краще.


Леся Васильченко, 35 років
Нерідко трапляється, що інтернет погано працює, або виникає якийсь збій. Тож для достовірності я все ж підтримую уже перевірену систему черги і паперові карточки у реєстратурі.


Наталія Глинка, 31 рік
Без сумніву, це добре, що наша країна рухається в ногу з часом, і ми поступово осучаснюємо, модернізуємо наше життя. Але мені здається, що електронні записи – це, як мінімум, не практично. Наприклад, людина не встигає на відведений час за певних причин (можливо, несприятливі погодні умови, чи якісь дорожньо-транспортні ситуації), то вона не має гарантії, що лікар її сьогодні огляне, адже години його прийому – розписані. То що ж робити, якщо людині дійсно потрібна невідкладна допомога?
Зоя Кравченко, 50 років
Категорично проти електронних медичних карток. Люди звикли до паперових. Особисто я хвилююсь за приватність. Все-таки це інтернет-мережа, і ніхто не застрахований від злому сторінки та розповсюдження особистих даних.

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.