­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 20 листопада 2017
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Любить Мирон колекціонувати старовинні речі, а особливо радіє, коли до рук потрапляє атрибутика військових подій різних років. Чоловік все-таки!

Є в його колекції похідний казанок часів Першої світової війни, особисті речі німецького офіцера часів Другої світової.

Тож радості чоловіка не було меж, коли за кілька гривень виторгував у сусіда німецьку каску. І хоч вона була сильно ржавілою від часу, побита вся чи то кулями, чи то 70-літньою давниною, та все ж Мирон зрадів. Згодом віддав каску на реставрацію і ось він вже красується в ній перед дзеркалом. Посміхається сам собі, радіє цінній, на його думку, знахідці.

В цю хвилину до кімнати увійшла теща Мирона Валентина Кузьмівна. Теща, хоч уже й у віці, невисокого зросту, худорлява. Вона ніколи не втручається в зятеві справи, але інколи її так розбирає цікавість, що розпочинає розпитувати зятя про речі, які він приносить додому, на її думку – всякий непотріб. Не минула нагоди поцікавитися й цього разу.  «Миросю, що ж це ти на себе нап’ялив?» — засміялася, побачивши зятя у німецькій касці.

— То така спеціальна лікувальна каска, що знижує артеріальний тиск і добре діє на організм, — і оком не моргнувши, на повному серйозі пояснив Мирон, знаючи, що у тещі знов почав тиск скакати.

— Лікувальна? — не повірила старенька. — А як же вона лікує?

—                                                                                        Її потрібно одягнути на голову, сісти перед дзеркалом і всміхатися, — продовжив брехати зять. — Високий тиск де й дінеться.

— Правда? — спитала жінка і почала натягувати каску на голову.

Потім широко посміхнулася і всілася на кріслі біля дзеркала. Так, посміхаючись, в касці, просиділа Валентина Кузьмівна хвилин зо п’ять.

Трохи позаду реготав Мирон, фотографуючи тещу у німецькій касці на телефон.

А тиск у Кузьмівни після цієї «каскотерапії» таки нормалізувався…

Ірина Грабовецька

Актуальні новини

Поросятко без довідки ветеринара несе небезпеку, або як влада зреагувала на критику ветеранів

on 16 листопада 2017

Минулої суботи і неділі на центральному ринку за участі представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини та районного споживчого товариства...

Годуємо Європу?

on 09 листопада 2017

Експорт харчів та аграрної продукції до країн ЄС нинішнього року порівняно з минулим зріс на 39,8%, сягнувши 4,177 млрд. дол....

У «Престижі» відкриють промтоварний магазин

on 09 листопада 2017

На першому поверсі супермаркету «Престиж» тривають ремонтні роботи. Усі відділи, які працювали на першому поверсі, перенесено на другий. А шполяни...

Школи зобов’язали опублікувати фінансову звітність

on 09 листопада 2017

Школи зобов’язані опублікувати свою фінансову звітність за доходами і видатками до 1 грудня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Європа з’їла наші яйця!

on 09 листопада 2017

Чому різко підскочили ціни? Українці по своїх спорожнілих гаманцях відчули ріст агроекспорту.

Шполянську міськраду визнали порушником закону

on 02 листопада 2017

Виконавчий комітет Шполянської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Шпола....

Депутат Богач відщипнув у кума земельку

on 02 листопада 2017

Нещодавно розповсюдилася інформація, що депутат об’єднаної територіальної громади, він же директор СТОВ «Маяк-Агро» (підприємство є складовою частиною СТОВ «ЛНЗ -Агро»)...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.