­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 16 січня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Відділ культури і туризму Шполянської РДА проводить фотоконкурс для всіх жителів Шполянського району «Туризм та краєзнавство Шполянщини», який триватиме з 1 жовтня по 1 листопада 2017 року.

Загальна інформація про конкурс:

відділ культури і туризму Шполянської РДА запрошує взяти активну участь у Фотоконкурсі для всіх жителів Шполянського району «Туризм та краєзнавство Шполянщини», та надіслати свої фото, присвячені цій темі.

Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення популяризації і розвитку туризму та краєзнавства в Шполянському районі, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей району, збереження кращих український традицій, популяризації національних цінностей.

Умови фотоконкурсу «Туризм та краєзнавство Шполянщини»:

до участі у Фотоконкурсі запрошуються аматори, професійні фотографи, без обмеження за віком. Члени журі у даному фотоконкурсі участь не беруть.

Для участі у фотоконкурсі автор фоторобіт подає:

- фотороботи;

- заявку про участь у фотоконкурсі (додаток 1);

Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.

Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії, не більше 10 робіт або серії робіт. Фотороботи повинні бути виконані технічно якісно. Всі фото від одного учасника розміром від 20х30 до 40х50 см (у виняткових випадках інший формат) не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів, псевдопаспарту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт додається CD з копіями робіт у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток, максимум 3600 px, (максимум 10 Мб/фото).

Роботи повинні надсилатись в легкому та міцному упакуванні, щоб виключити їх псування при транспортуванні або автором особисто. Організатори забезпечують обережне поводження з роботами, однак не несуть відповідальності за їх пошкодження чи втрату робіт під час поштового пересилання.

Автори фотографій несуть відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт.

Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.

Надіслані на Фотоконкурс роботи не повертаються авторам. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт в ЗМІ без згоди автора в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.

Фотороботи направляються у відділ культури і туризму Шполянської РДА з 8-00 до 17-15 год. до 1 листопада 2017 року за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 62. Довідка – 5-23-02.

Вимоги до фото:

фото повинно відповідати тематиці фотоконкурсу та висвітлювати пам’ятні місця, архітектурні споруди, видатні місцеві постаті Шполянщини з коротким описом фото.

1.Ефективність, комплексність та глибина висвітлення теми.

2.Творчий підхід та цікавий сюжет.

3.Художній рівень твору.

4.Якість виконання.

5.Оригінальність подання матеріалу.

Визначення переможців:

проводиться шляхом таємного голосування. Журі, що складається з професійних фотографів, краєзнавців, представників ЗМІ, бізнесу в сфері фотопослуг визначає переможців Фотоконкурсу згідно критеріїв оцінювання та визначить трьох переможців. Також кожен учасник фотоконкурсу отримає диплом учасника та сувенірний подарунок. Кожна з конкурсних робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.

Розміщення фотоконкурсу:

фотоконкурс і умови його проведення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Шполянської РДА в розділі “Культура і духовність”, та в ЗМІ. Організаційний комітет - журі відбирає фотороботи для виставки та визначає переможців фотоконкурсу. Відібрані фотороботи експонуються на виставці в читальному залі районної бібліотеки з 1 листопада по 10 листопада 2017 року. Також роботи всіх учасників фотоконкурсу можуть розміщуватись в ЗМІ.

Оголошення результатів фотоконкурсу:

відділ культури і туризму Шполянської РДА оголосить переможців фотоконкурсу «Туризм та краєзнавство Шполянщини на офіційному веб-сайті Шполянської РДА в розділі “Культура і духовність” та в ЗМІ не пізніше 17 листопада 2017 року.

Призи:

переможці та учасники фотоконкурсу отримають грошову премію в сумі:

1 місце – 2500 грн.;

2 місце – 1500 грн.;

3 місце – 1000 грн.;

та подарунки і Дипломи учасника від відділу культури і туризму Шполянської РДА згідно запланованого фінансування на цей захід по “Програмі розвитку туризму в Шполянському районі 2017-2020 років” та спонсорів фотоконкурсу. Заміна призів грошовим еквівалентом не здійснюється.

Рішення журі про присудження чи не присудження нагород остаточне і оскарженню не підлягає.

Нагородження переможців фотоконкурсу:

нагородження переможців конкурсу відбудеться 17 листопада 2017 року в м. Шпола в читальному залі районної бібліотеки об 11.00 год.

Участь у конкурсі – безкоштовно.

Актуальні новини

Шполяни обирають Польщу

on 11 січня 2018

У кількох торгівельних закладах райцентру з початку нового року з’явилися оголошення про те, що на роботу потрібні продавці. У розмові...

Як отримати дозвіл на виїзд за кордон дитини

on 11 січня 2018

«Ми з чоловіком вже 2 роки не живемо разом, офіційно розлучені. Наш спільний син живе зі мною. Аліментів мій колишній...

Новорічна ніч пройшла без пригод

on 04 січня 2018

Якщо хтось зі шполян і хотів поспати в новорічну ніч, то це навряд чи йому вдалося. Адже постріли петард і...

Радіти чи сумувати? Які зміни в життя українців приніс Новий рік?

on 04 січня 2018

Порошенко продовжив мораторій на продаж землі Президент Петро Порошенко підписав закон, що продовжує на 1 рік дію мораторію на продаж чи...

Метереологічна зима на Черкащині поки що так і не розпочалася, - гідрометцентр

on 04 січня 2018

Хоч вже і минув перший зимовий місяць, проте метеорологічна зима так і не розпочалася, — повідомив начальник Черкаського гідрометцентру Віталій...

Як впливає на Україну трудова міграція

on 04 січня 2018

Чим загрожує Україні виїзд населення за кордон і чому зупинити міграцію не вдасться Позбавити українців необхідності їздити на заробітки обіцяє вже...

Чим нас калічать

on 04 січня 2018

Експерти фармацевтичної галузі б’ють на сполох: ринок заполонили сурогати препаратів, але захиститися від підробки неможливо. Контроль за якістю та безпекою...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.