­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Для підприємця Павла Мальчика стало вже традицією прикрашати Шполу новими спорудами, збудованими на колишніх розвалинах, де утворювалися смітники. Скажімо, магазин «Центральний» в центрі міста споруджений на місці згарища, де дерева всередині колишньої будови росли вже вище другого поверху, на місці розваленого будинку культури в районі  колишнього цукрозаводу – спортивний комплекс. Ваблять око і інші об’єкти.

І ось новий об’єкт біля Красного ставка – готельно-ресторанний комплекс прикрасив райцентр. Назву господар зберіг стару – «VODО Грай», що залишилася ще від старого кафе, яке було створене на базі колишньої звичайної хати.

Під час його спорудження сталося кілька випадків, над якими зараз сміються подружжя Павло та Катерина Мальчики.

Коли ще лише розпочинали будівництво, а це більше двох років тому, відбулося таке собі перше замовлення відвідувачів. Павло Олексійович пообіцяв, що в червні 2017 року в залі відбудеться випуск учнів третьої школи. Тоді навіть дружина Павла Олексійовича, Катерина Павлівна лише головою помахала, мовляв, можемо не встигнути. Та чоловіка хіба зупинити – сказав, як відрізав.

 А вже коли велося будівництво, то в родині ніхто й не згадував той випадок. Всім довелося підставляти плече. Якось Павло Олексійович був у відрядженні і на другому поверсі трапилася якась заминка з встановленням вікон. То Катерина Павлівна вже підгонила старшого сина Сергія, щоб до повернення батька їх встановили.

Споруда росла, красивішала, а в цей час Павлу Олексійовичу довелося чимало виїздити, щоб закінчити оформлення проектної документації. Коли зараз за це заходить мова, підприємець лише відмахується, мовляв: «Всього не розкажеш та й ніде зараз не дінешся від цього, такий час настав».

Кілька разів господарям довелося переносити вхідчини. То щось Павлу Олексійовичу не подобалося, або він вважав, що потрібно щось доробити. Навіть до офіційного відкриття, як і обіцяли учням, зробили урочистий випуск. Замовники з Василькова відгуляли весілля.

Наречену тут же в готельному номері наряджали, тут же молоді залишалися й ночували. І лише після цього Катерина Павлівна переконала чоловіка, що час й вхідчини зробити. А Павло Олексійович й не заперечував.

Тепер вже діти Ірина, Сергій та Олексій піджартовували над батьками: «Ви будете почесними гостями, а ми вас обслуговуватимемо».

Перед початком офіційного відкриття Павло Олексійович приймав гостей, вів на другий і третій поверхи та, відкриваючи готельні кімнати, які ще повністю не вивітрилися від запаху фарби та нових меблів, показував душові в кожному номері. Звичайно, не в усіх готелях обласного центру таке побачиш. На кожному поверсі є зали для відпочинку.

Не минав господар можливості показати краєвид, що відкривається з другого поверху на берег Красного ставка, підкреслюючи, що красиве існує навколо нас і його треба лише побачити.

На вхідчини «VODО Граю» Мальчики запросили підприємців міста, які йшли і йдуть з ними підприємницькою дорогою вже не один рік. Хтось з новоприбулих, оглядаючи новобудову, обмовився: «Вже й не соромно гостей в Шполу запросити, є де відпочити й заночувати. А тепер треба думати, що запропонувати гостям, щоб вони їхали в Шполу і їм було цікаво проводити час».

Віктор Кудій

Актуальні новини

Не доставляють лише «Шполянські вісті»?

on 17 січня 2019

До редакції продовжують надходити телефонні повідомлення від читачів, які передплатили газету «Шполянські вісті» на 2019 рік. Так, після публікації «Саботаж...

Не допустили зриву навчального процесу В Іскреному

on 17 січня 2019

У той час, коли у всіх школах району після зимових канікул звично відновився навчальний процес, в Іскренській загальноосвітній школі І-ІІІ...

Чи встигли обрати сімейного лікаря?

on 17 січня 2019

Згідно з офіційними даними, у 2018 році кожен другий українець обрав собі сімейного лікаря. Немало з тих, хто не встиг...

Хрещенські морози відміняються

on 17 січня 2019

Українців цікавить, якою буде погода на Водохреща, 19 січня, адже традиційно цей період славиться справжніми хрещенськими морозами, снігом і льодом,...

Через суд з підприємця стягнуть борг

on 17 січня 2019

Господарським судом Черкаської області відкрито провадження у справі за позовом Смілянської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Шполянської міської...

Посилки — по-новому

on 12 січня 2019

З початку року змінилися правила оподаткування товарів, що надходять із-за кордону. Нагадаємо, досі українці могли отримувати скільки завгодно посилок вартістю...

Інформмозаїка

on 12 січня 2019

Проблема з вчителями математики Проблема з кадрами в районі стосується не лише медицини, а й освіти. На одній з нарад в...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.