­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 23 квітня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

СТОВ «Урожай» з Водяного в останні роки відзначається стабільністю врожаїв сільськогосподарських культур, високою культурою землеробства. Вже звичними тут стали врожаї кукурудзи понад 90-100 ц/га, озимої пшениці — 55-60 ц/га.
І основне, що не заспокоюються на досягнутому. Агрономічна служба прагне дотримуватися сучасних технологій вирощування рослин.

Зрозуміло, що без застосування мінеральних добрив, засобів захисту рослин досягти таких показників неможливо. Як вважає голова наглядової ради СТОВ «Урожай» Олександр Ржевський, стабільно високі врожаї отримувати неможливо, якщо не поповнювати знання додатковою інформацією, враховувати рекомендацій науковців.

Такий підхід керівника не дозволяє розслаблятися і підлеглим, незважаючи на їх вік, досвід, стаж роботи в рослинницькій галузі.

В кінці березня в Водяному в офісі СТОВ «Урожай» спеціалісти агрономічної служби господарства зустрічалися з науковцями Уманського національного університету садівництва — доктором сільськогосподарських наук, професором Григорієм Миколайовичем Господаренком та кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайлом Васильовичем Шемякіним.

Професор Григорій Господаренко консультував спеціалістів-виробничників стосовно сучасної стратегії застосування добрив під польові культури, обговорили технології вирощування культур та управління родючістю грунту.

У господарстві трудяться чи не найдосвідченіші фахівці агрономічної служби в районі. Скажімо, найдосвідченіший Микола Гриценко, директор товариства Олександр Качур, та й сам голова наглядової ради Олександр Ржевський вже не один рік ходять біля землі і займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, але їх цікавило, в першу чергу, як ефективніше використати мінеральні добрива, в якій фазі рослини потребують азотних, а в якій фосфорних та калійних, і чи не шкодить надмірне одноразове внесення добрив.

У СТОВ «Урожай» з року в рік вирощують чи не найвищий в районі врожай озимого ріпаку, але це в межах 30-40 ц/га, інколи більше, а Григорій Господаренко вважає, що потенціальна врожайність цієї культури щонайменше 80 ц/га. Але треба вчасно внести не лише мінеральні добрива, а й поповнити нестачу мікродобрив. Адже нерідко посіви ріпаку починають червоніти, це якраз і є нестача бору.

Або ж кукурудзі вже у фазі 3 листків не вистачає цинку і коли його вчасно не внести, то в майбутньому це відіб’ється на врожайності.

На думку професора Господаренка, наші господарники не враховують однієї особливості вирощування озимої пшениці, особливо в період формування зерна. Завдання спеціалістів в цей період змусити рослину передати поживні речовини з листків в зерно. Зробити це можна за рахунок внесення в відповідній фазі розвитку 25 кілограмів на гектар сульфату амонію.

Звернуто увагу спеціалістів і на таку особливість, як те, що сучасні сорти озимої пшениці формують основний урожай на центральному стеблі, а змусити рослину працювати на врожай фахівці повинні за рахунок внесення добрив і мікродобрив.

Рекомендації та поради настільки зацікавили спеціалістів агрономічної служби, що вони, виходячи на перерву, продовжували обговорювати особливості вирощування культур, а потім, повертаючись в зал, знову задавали інші питання, аби досконало розібратися в особливостях вирощування тієї чи іншої культури.

Анатолій Вікторук

Актуальні новини

Борщ хіба що на свята?

on 19 квітня 2019

Кожен з нас знає, є борщ на плиті – є що їсти. Смачна, корисна, та й до недавнього часу недорога...

Великдень - 2019: у скільки шполянам обійдеться святковий кошик

on 19 квітня 2019

В останні тижні перед Великоднем на недільному ринку у Шполі спостерігається попит на м’ясо. Шполяни готуються до Великодня та поминальних...

Живі чи штучні квіти?

on 19 квітня 2019

Дедалі більше шполян обирають живі квіти на Радоницю (поминальні дні). Про це свідчать розповіді знайомих, та й відсутність великих черг...

Дурять?

on 19 квітня 2019

Експерти з Офісу ефективного регулювання підрахували, що українці втрачають на «прихованих» послугах мобільних операторів, які вони не замовляли, сукупно 100...

Призовники до військкомату не поспішають

on 11 квітня 2019

1 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу, який триватиме до 30 червня. Зі Шполянщини у цей період...

Укладуть дворічний контракт

on 11 квітня 2019

3 квітня відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти...

Вилов риби обмежено на два місяці

on 11 квітня 2019

З метою сприяння кращому відтворенню і зберіганню водних живих ресурсів під час масового нересту риби управління агропромислового розвитку Шполянської районної...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.