­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
У колективі матусівського СТОВ «Агрофірма «Вись» є працівники, які багато років трудяться тут цілими родинами. У кожного з них своя історія приходу на роботу і звичайно ж, своя особиста історія. Зустрівшись з жінками підприємства напередодні восьмиберезневого жіночого дня, розмова зав’язалася не лише довкола робочих питань, а й про сім’ю, родину.  Скажімо, стаж роботи подружжя Антоніни й Олександра Чорнозубів у сільгосппідприємстві сягає майже двадцяти п’яти років.

Колись їх розділяли сотні кілометрів. Олександр виріс у центральній частині України, на Шполянщині. Дитячі ж роки Антоніни, юність промайнули на далекій звідси Рівненщині, у чималому й густонаселеному селі Тинне, біля берегів річки Случ.

Вони могли б ніколи й не зустрітися, однак долю, як відомо, і конем не об’їдеш.

Перші родинні зв’язки на Рівненщині у матусівських Чорнозубів з’явилися після того, як сестра Олександра Миколайовича вийшла заміж за двоюрідного брата Антоніни Олександрівни. Як водиться, рідня почала їздити у гості один до одного.

— Так ми познайомилися, а через три дні після знайомства мій майбутній чоловік приїхав свататися. Невдовзі я вийшла заміж, — посміхаючись, розповідає дружина свою романтичну історію. — Після того доленосного короткого знайомства і швидкого заміжжя сьогодні вже минуло тридцять два роки подружнього життя.

Коли мова заходить про особисте, Антоніна Олександрівна не надто багатослівна. Її ж чоловік, Олександр Миколайович ще коротше розповідає про одруження.

— Ну, як ми одружилися? Поїхав я на захід України, та й забрав Тоню! От і все, що там розповідати?! — пояснює він, а за мить додає, — Знаєте, тоді у свої двадцять шість років мав власний автомобіль «Жигулі», яким і подався на Рівненщину до нареченої. А на той час більшість парубків могли лише мріяти про такий легковик!

Минуло кілька років з часу одруження Чорнозубів, як Матусів облюбували й інші члени рівненської родини Антоніни. Сьогодні в сусідньому кабінеті бухгалтерії СТОВ «Агрофірма «Вись» трудиться начальником відділу кадрів її рідна молодша сестра Ніна Олександрівна. Свого часу вона з чоловіком Іваном приїздили в гості на Шполянщину і не змогли залишитися байдужими до її гостинності. Як зізнається Н.О.Євтушина, першим бажання переїхати сюди жити висловив чоловік. Так, вже понад півтора десятиліття і їхня сім’я проживає та трудиться у Матусові. Ніна Олександрівна ще застала період, коли при СТОВ «Агрофірма «Вись» працювала пекарня, куди попервах її взяли на роботу.  

Свого часу Олександр Чорнозуб прийшов на підприємство водієм. Зараз він завгаражем. Антоніна Чорнозуб у СТОВ «Агрофірма «Вись» спершу трудилася бухгалтером по зарплаті, економістом, а потім її призначили головним економістом.

Сьогодні в сільському господарстві вже працює і син Чорнозубів Микола. Він також створив власну сім’ю, де підростає улюбленець родини, онук Олександра Миколайовича та Антоніни Олександрівни Дмитрик. Свої життєві дороги й у дітей Ніни та Івана Євтушиних, Діни й Олександра.

Ольга Гриценко

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.