­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
У колективі матусівського СТОВ «Агрофірма «Вись» є працівники, які багато років трудяться тут цілими родинами. У кожного з них своя історія приходу на роботу і звичайно ж, своя особиста історія. Зустрівшись з жінками підприємства напередодні восьмиберезневого жіночого дня, розмова зав’язалася не лише довкола робочих питань, а й про сім’ю, родину.  Скажімо, стаж роботи подружжя Антоніни й Олександра Чорнозубів у сільгосппідприємстві сягає майже двадцяти п’яти років.

Колись їх розділяли сотні кілометрів. Олександр виріс у центральній частині України, на Шполянщині. Дитячі ж роки Антоніни, юність промайнули на далекій звідси Рівненщині, у чималому й густонаселеному селі Тинне, біля берегів річки Случ.

Вони могли б ніколи й не зустрітися, однак долю, як відомо, і конем не об’їдеш.

Перші родинні зв’язки на Рівненщині у матусівських Чорнозубів з’явилися після того, як сестра Олександра Миколайовича вийшла заміж за двоюрідного брата Антоніни Олександрівни. Як водиться, рідня почала їздити у гості один до одного.

— Так ми познайомилися, а через три дні після знайомства мій майбутній чоловік приїхав свататися. Невдовзі я вийшла заміж, — посміхаючись, розповідає дружина свою романтичну історію. — Після того доленосного короткого знайомства і швидкого заміжжя сьогодні вже минуло тридцять два роки подружнього життя.

Коли мова заходить про особисте, Антоніна Олександрівна не надто багатослівна. Її ж чоловік, Олександр Миколайович ще коротше розповідає про одруження.

— Ну, як ми одружилися? Поїхав я на захід України, та й забрав Тоню! От і все, що там розповідати?! — пояснює він, а за мить додає, — Знаєте, тоді у свої двадцять шість років мав власний автомобіль «Жигулі», яким і подався на Рівненщину до нареченої. А на той час більшість парубків могли лише мріяти про такий легковик!

Минуло кілька років з часу одруження Чорнозубів, як Матусів облюбували й інші члени рівненської родини Антоніни. Сьогодні в сусідньому кабінеті бухгалтерії СТОВ «Агрофірма «Вись» трудиться начальником відділу кадрів її рідна молодша сестра Ніна Олександрівна. Свого часу вона з чоловіком Іваном приїздили в гості на Шполянщину і не змогли залишитися байдужими до її гостинності. Як зізнається Н.О.Євтушина, першим бажання переїхати сюди жити висловив чоловік. Так, вже понад півтора десятиліття і їхня сім’я проживає та трудиться у Матусові. Ніна Олександрівна ще застала період, коли при СТОВ «Агрофірма «Вись» працювала пекарня, куди попервах її взяли на роботу.  

Свого часу Олександр Чорнозуб прийшов на підприємство водієм. Зараз він завгаражем. Антоніна Чорнозуб у СТОВ «Агрофірма «Вись» спершу трудилася бухгалтером по зарплаті, економістом, а потім її призначили головним економістом.

Сьогодні в сільському господарстві вже працює і син Чорнозубів Микола. Він також створив власну сім’ю, де підростає улюбленець родини, онук Олександра Миколайовича та Антоніни Олександрівни Дмитрик. Свої життєві дороги й у дітей Ніни та Івана Євтушиних, Діни й Олександра.

Ольга Гриценко

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.