­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 22 23
24 25 26 27 28 29 30

ТОВ «Сигнаївський комбінат хлібопродуктів» — одне з тих підприємств у районі, яке працює у сільській місцевості, забезпечуючи робочими місцями понад 50 працівників. Враховуючи той факт, що робота тут має сезонний характер, у сезон відповідно зростає і кількість працюючих.

— Наше підприємство приймає на зберігання та досушування пшеницю, ячмінь, ріпак, соняшник, сою та кукурудзу, — розповідає директор ТОВ «Сигнаївський КХП» Микола Полтавець. — Можна стверджувати, що кукурудза на сьогодні залишається основною культурою, з якою працюємо. Згідно з укладеними договорами до нас на зберігання привозять збіжжя залізницею та автотранспортом як з сільгосппідприємств різних форм власності Шполянщини, фермери з Матусова, Надточаївки, Буртів, Лебедина, Лип’янки, так і зі Смілянського, Городищенського, Черкаського районів області, з сусідньої Кіровоградщини.

Зазвичай у середині листопада у нас ще триває жнивна пора. До кінця грудня заготовлятимемо зерно, оскільки досі ще не у всіх господарствах зібрано врожай кукурудзи.  

Свого часу при Сигнаївському КХП працював один з найпотужніших в Україні комбікормовий завод, який в останні роки простоює. Нині на комбінаті хлібопродуктів дбають про підтримання у належному стані матеріальної бази, в міру можливостей модернізують обладнання. Зокрема, крім наявних трьох стаціонарних сушарок, цьогоріч придбано сучасну пересувну сушарку італійського виробництва. Осучаснення обладнання планується продовжити і в цьому напрямку вже є певні напрацювання.

На урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства директор прибув з одним з найдосвідченіших працівників підприємства, Юрієм Забитівським, старшим машиністом локомотива.

— З-поміж інших працівників Юрій Михайлович має найбільший трудовий стаж на нашому підприємстві, куди прийшов на роботу у 1983 році, — пояснює М.П.Полтавець. — Майже стільки ж трудиться і наш начальник лабораторії Галина Григорівна Олефір.

Майже три десятиліття свого життя віддав хлібокомбінатові і його керівник. Розпочинав він тут теплотехніком, потім спробував себе у якості головного механіка, головного інженера, а в даний час очолює підприємство.

Ольга Качан

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.