­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Ще в 2016 році в Україні почав діяти молодіжний проект «Майбутні фермери України», в якому беруть участь старшокласники, студенти ліцеїв та коледжів віком від 14 років. В нинішньому році запровадити і спонсорувати проект на Шполянщині взялися у СПОП «Відродження».

Як розповідає директор сільськогосподарського підприємства Тетяна Ляшенко, спочатку потрібно підготувати волонтерів, які в майбутньому працюватимуть з молоддю у Шполянському районі. З цієї нагоди педагог Наталія Красіліч і працівник підприємства Олена Куроченко пройдуть спеціальну підготовку.

— Сільське господарство — це та галузь, яка потребує як досвідчених працівників, — вважає Тетяна Юріївна, — так і молодих, перспективних кадрів. І щоб молодь йшла працювати в сільське господарство, потрібно її заохотити. Для багатьох школярів поняття «ферма», «трактор» — це щось далеке і не завжди привабливе.

Метою проекту «Майбутні фермери України» є розвиток лідерських навичок у молоді, що мріє побудувати кар’єру в аграрній сфері, а також підготувати фахівців для роботи в сільському господарстві. Їх діяльність повинна буде відповідати не лише вимогам аграрного сектору, а й міжнародним стандартам. Тому майбутнім кроком, пояснює Тетяна Юріївна, стане проведення конкурсів, інтелектуальних ігор з метою обрати найкращих серед бажаючих пов’язати своє життя з сільським господарством.

— Вже весною плануємо після конкурсного відбору організувати «Весняну школу лідерства», — продовжує Т.Ляшенко, — де тренінги і бізнес – бесіди з молоддю проводитимуть не лише місцеві тренери, а й спеціально запрошені зі столиці педагоги і бізнес – тренери. Варто зауважити, що в планах – проведення занять, коли спілкування з тренерами триватиме протягом дня виключно на англійській мові.

У СПОП «Відродженні» переконані, що настав той час, коли наша країна стає на нові рейки в сільському господарстві. Досягти певних результатів, покращуючи як показники в тваринництві, так і в рослинництві, допоможуть молоді і перспективні кадри. «Час, коли професії агронома чи ветлікаря були не досить престижними, минув. Потрібно доносити до молоді, що сільське господарство – галузь, яка має перспективи і де можна отримувати високі заробітки», — підсумувала Тетяна Ляшенко.

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

КОЛИ МЕДИКИ ПРИЇДУТЬ НА ВИКЛИК

on 16 серпня 2018

Як відомо більшості громадян, швидку допомогу потрібно викликати тоді, коли у цьому справді є необхідність. Попри те, є жителі району,...

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.