­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Шполянин Микола Совгиря днями представив редакції документи та інформацію, яку розповсюдив в інтернеті.

В ній він зокрема пише: «На минулому тижні вирішив переглянути майнові відомості, зокрема своєї бабусі, яка померла близько двох років тому.

Сформувавши інформаційну довідку і почавши читати, ледь не впав з крісла.

Дізнаюсь, що бабця, яка здавала землю в оренду в ТОВ «Маяк-Агро» і договір на яку закінчився влітку цього року, мабуть, від нудьги на цвинтарі взяла документи, зокрема паспорт, довідку з ідентифікаційним кодом, державний сертифікат на землю (свідоцтво про смерть не показувала, щоб не зурочити) і чкурнула в кінці серпня до вищевказаного товариства і прямісінько до Сокоренко Вікторії Миколаївни в Комунальне підприємство "Реєстр-Плюс», Черкаської області, яка з радістю, коли побачила покійну, заключила з нею договір оренди земельної ділянки аж на 25 років. Звісно ж, покійна подякувала їй за це. Бонусні кошти за довготривалий термін брати не стала, порадила покласти собі до кишені та попросила мовчати про оборудку, бо, мовляв, хоче зробити сюрприз спадкоємцям.

Отаке то буває в наші дні. От тепер доведеться через мінюст ініціювати перевірку цього реєстратора, а точніше реєстраційної контори на базі ЛНЗ і з’ясувати, яким чином це було зроблено.

На всі запитання радо відповім.

Так що, власники паїв, щоб не втрапити в таку халепу, раджу перевіряти вам інформацію про стан ваших земельних ділянок хоч час від часу».

Ось такий лист. Очевидно, автор, пишучи його, одночасно і хвилювався, і обурювався, щоб не вжити висловів більш крутіших на адресу тих, хто організував цю оборудку.

Уже в редакції повідомив, що Державний акт на землю на руках. Дана справа зараз знаходиться в судах, через те, що рідні не можуть знайти між собою спільної мови. Про це за твердженням автора, знають і в «Маяк-Агро», але їх не зупинило навіть те, що власниця земельного паю вже покійна, справи між спадкоємцями знаходяться в суді.

Цинізм цієї історії в тому, що в ТОВ «Маяк-Агро», яке очолює Михайло Богач і який є депутатом Шполянської міської ради від партії ВО «Черкащани», переступили через всі людські чесноти і, взявши гріх на душу, підробивши документи, підписали договір з Малик Ганною Іванівною, яка пішла у той світ у 86 років 9 червня 2015 року. А договір, підписаний про оренду землі 3 серпня 2017 року.

Покійна Ганна Іванівна трудилася ще в колгоспі «Маяк», а потім і в ТОВ «Маяк-Агро» дояркою. І ось в пам’ять про неї нинішні керівнички навіть на тому світі вирішили обдурити, взявши гріх на душу.

Микола Володимирович не вірить, що він знайде правду в районі, тому звернувся в Міністерство юстиції.

Але ж справа варта уваги й прокуратури, оскільки незаперечним фактом залишається відкрита підробка документів.

Готуючи матеріал до друку, все не покидала думка про геніальність Миколи Гоголя, який написав «Мертві душі». Їх герої ніде не ділися. Шполянська історія в «Маяк-Агро» це черговий раз підтвердила.

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

КОЛИ МЕДИКИ ПРИЇДУТЬ НА ВИКЛИК

on 16 серпня 2018

Як відомо більшості громадян, швидку допомогу потрібно викликати тоді, коли у цьому справді є необхідність. Попри те, є жителі району,...

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.