­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 23 травня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Шполянин Микола Совгиря днями представив редакції документи та інформацію, яку розповсюдив в інтернеті.

В ній він зокрема пише: «На минулому тижні вирішив переглянути майнові відомості, зокрема своєї бабусі, яка померла близько двох років тому.

Сформувавши інформаційну довідку і почавши читати, ледь не впав з крісла.

Дізнаюсь, що бабця, яка здавала землю в оренду в ТОВ «Маяк-Агро» і договір на яку закінчився влітку цього року, мабуть, від нудьги на цвинтарі взяла документи, зокрема паспорт, довідку з ідентифікаційним кодом, державний сертифікат на землю (свідоцтво про смерть не показувала, щоб не зурочити) і чкурнула в кінці серпня до вищевказаного товариства і прямісінько до Сокоренко Вікторії Миколаївни в Комунальне підприємство "Реєстр-Плюс», Черкаської області, яка з радістю, коли побачила покійну, заключила з нею договір оренди земельної ділянки аж на 25 років. Звісно ж, покійна подякувала їй за це. Бонусні кошти за довготривалий термін брати не стала, порадила покласти собі до кишені та попросила мовчати про оборудку, бо, мовляв, хоче зробити сюрприз спадкоємцям.

Отаке то буває в наші дні. От тепер доведеться через мінюст ініціювати перевірку цього реєстратора, а точніше реєстраційної контори на базі ЛНЗ і з’ясувати, яким чином це було зроблено.

На всі запитання радо відповім.

Так що, власники паїв, щоб не втрапити в таку халепу, раджу перевіряти вам інформацію про стан ваших земельних ділянок хоч час від часу».

Ось такий лист. Очевидно, автор, пишучи його, одночасно і хвилювався, і обурювався, щоб не вжити висловів більш крутіших на адресу тих, хто організував цю оборудку.

Уже в редакції повідомив, що Державний акт на землю на руках. Дана справа зараз знаходиться в судах, через те, що рідні не можуть знайти між собою спільної мови. Про це за твердженням автора, знають і в «Маяк-Агро», але їх не зупинило навіть те, що власниця земельного паю вже покійна, справи між спадкоємцями знаходяться в суді.

Цинізм цієї історії в тому, що в ТОВ «Маяк-Агро», яке очолює Михайло Богач і який є депутатом Шполянської міської ради від партії ВО «Черкащани», переступили через всі людські чесноти і, взявши гріх на душу, підробивши документи, підписали договір з Малик Ганною Іванівною, яка пішла у той світ у 86 років 9 червня 2015 року. А договір, підписаний про оренду землі 3 серпня 2017 року.

Покійна Ганна Іванівна трудилася ще в колгоспі «Маяк», а потім і в ТОВ «Маяк-Агро» дояркою. І ось в пам’ять про неї нинішні керівнички навіть на тому світі вирішили обдурити, взявши гріх на душу.

Микола Володимирович не вірить, що він знайде правду в районі, тому звернувся в Міністерство юстиції.

Але ж справа варта уваги й прокуратури, оскільки незаперечним фактом залишається відкрита підробка документів.

Готуючи матеріал до друку, все не покидала думка про геніальність Миколи Гоголя, який написав «Мертві душі». Їх герої ніде не ділися. Шполянська історія в «Маяк-Агро» це черговий раз підтвердила.

Кіндрат Шквара

Актуальні новини

До уваги читачів!

on 23 травня 2018

Інформацію, опубліковану в газеті «Шполянські вісті» в №№ 96-97 від 23 листопада 2017 року під заголовком «В ТОВ «Маяк -...

ПриЄмно чи ПриЯмно? Шполянські дороги: скільки коштуватиме ремонт?

on 17 травня 2018

Нарікання на якість доріг нерідко можна почути не лише від водіїв, а й пішоходів. І хоча якість доріг у районі,...

Відтепер декларувати треба доходи всієї сім’ї

on 17 травня 2018

Відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.“Мінсоцполітики з 1 травня 2018...

Як зараховується страховий пенсійний стаж

on 17 травня 2018

Коли нам виповнюється 60 років, ми, зазвичай, поспішаємо до Пенсійного фонду. Є необхідний стаж чи немає, працювали офіційно чи нелегально...

Україна – країна великих можливостей

on 17 травня 2018

Напевно, проблемами у житлово-комунальному господарстві у нашій державі вже нікого не здивуєш. Однак дивує, подекуди, халатне ставлення відповідальних за фонд...

Наводять «порядки», а кому з того користь?

on 08 травня 2018

Не перший тиждень свіжу ароматну випічку працівниця районного споживчого товариства реалізує не зі звичного зеленого намету на алеї біля ресторану...

Апельсини дешевші за яблука

on 08 травня 2018

Ціна на яблука у магазинах нині зашкалює. Тим, кому вдалося зберегти фрукти майже до середини травня, у торгових точках райцентру...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.