­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 19 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Минулої п’ятниці в Лебедині відбулася позачергова сесія сільської ради, на якій розглядалося одне питання — водопостачання району заводу, де знаходиться кілька багатоповерхівок, дільнична лікарня, стаціонарне відділення територіального центру, інші об’єкти.

Через те, що на попередній сесії рішення з цього питання не було ухвалене, то депутатська група наполягла на позачерговій сесії, адже з 1 серпня у Лебединського насіннєвого заводу закінчується ліцензія на водопостачання, а нового господаря свердловини з водою за кілька останніх місяців так і не знайшли. На підприємстві запевняють, що водопостачання припинять.

Сільський голова Олексій Рудас, розпочавши засідання сесії, зауважив, що для передачі свердловин у комунальну власність сільської ради у заводу немає пакету потрібних документів. Сільський голова також звернувся до депутатів сільської ради, які працюють у керівній ланці підприємства, з пропозицією продовжувати постачати водою вищезазначені об’єкти, доки не вирішиться питання з документацією.

Про процедуру організації централізованого водопостачання присутнім розповіла запрошена на сесію начальник відділу містобудування і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Ветушко. Зокрема мова йшла про строки, за які комунальне підприємство, що обслуговуватиме свердловини, має отримати відповідні дозволи і ліцензії. З’ясувалося, що ця процедура довготривала і займе кілька місяців, а то й рік.

Депутат сільської ради Володимир Прикуп зауважив, що хоче бачити так звану «дорожню карту» вирішення проблеми водопостачання в заводі. А щодо документів на свердловини, то представники заводу заявили, що усі документи готові – до них залишилося лише внести прізвище директора комунального підприємства «Добробут», яке створили в селі, аби підприємство обслуговувало дані свердловини.

Після виступів депутатів С.Осаули, В.Шевчика, голови районної ради О. Кузуба було вирішено створити ініціативну групу, яка у визначені строки проведе відповідну роботу з вирішення проблемного питання.

Після невеликої перерви депутат сільської ради Андрій Полтавець у своєму виступі заявив, що проблему водопостачання в районі заводу можна вирішити, приєднавши Лебедин до Шполянської ОТГ, адже в ОТГ є діюче комунальне підприємство і таких проблем, як в Лебедині, в Шполянській ОТГ не виникає. Озвучив також і те, що така позиція у більшості жителів заводського району, а також запросив бажаючих на збори мешканців мікрорайону та працівників групи компаній «ЛНЗ», які проживають в Лебедині. Серед питань, що розглядатимуться, питання водозабезпечення.

Рішення ж позачергової сесії ухвалили не на користь прибічників Шполянської ОТГ. Депутати більшістю голосів створили робочу групу з вирішення проблемного питання та покрокової розробки «дорожньої карти», про яку говорив депутат В.Прикуп. Зобов’язалися депутати й докласти максимум зусиль, аби допомогти запрацювати комунальному підприємству «Добробут».

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Паспортів-карток більшає

on 12 жовтня 2018

В Україні діє чіткий порядок видачі паспортів у вигляді ID-карток: після досягнення відповідного віку, при відновленні посвідчення особи після втрати...

Чому сільський голова Сигнаївки проти об’єднання з Шполянською ОТГ

on 04 жовтня 2018

На останній селекторній нараді, що проводилася облдержадміністрацією минулого понеділка, прозвучала інформація про те, ніби жителі Сигнаївки та Мар’янівки дали згоду...

За виключені фари вдень шполянських водіїв штрафуватимуть на 425 грн.

on 04 жовтня 2018

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Відповідно до пункту 9.8 Правил...

12 черкаських ОТГ отримали землі у комунальну власність

on 04 жовтня 2018

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність 12-ом об’єднаним територіальним громадам. Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.