­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Минулої п’ятниці в Лебедині відбулася позачергова сесія сільської ради, на якій розглядалося одне питання — водопостачання району заводу, де знаходиться кілька багатоповерхівок, дільнична лікарня, стаціонарне відділення територіального центру, інші об’єкти.

Через те, що на попередній сесії рішення з цього питання не було ухвалене, то депутатська група наполягла на позачерговій сесії, адже з 1 серпня у Лебединського насіннєвого заводу закінчується ліцензія на водопостачання, а нового господаря свердловини з водою за кілька останніх місяців так і не знайшли. На підприємстві запевняють, що водопостачання припинять.

Сільський голова Олексій Рудас, розпочавши засідання сесії, зауважив, що для передачі свердловин у комунальну власність сільської ради у заводу немає пакету потрібних документів. Сільський голова також звернувся до депутатів сільської ради, які працюють у керівній ланці підприємства, з пропозицією продовжувати постачати водою вищезазначені об’єкти, доки не вирішиться питання з документацією.

Про процедуру організації централізованого водопостачання присутнім розповіла запрошена на сесію начальник відділу містобудування і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Ветушко. Зокрема мова йшла про строки, за які комунальне підприємство, що обслуговуватиме свердловини, має отримати відповідні дозволи і ліцензії. З’ясувалося, що ця процедура довготривала і займе кілька місяців, а то й рік.

Депутат сільської ради Володимир Прикуп зауважив, що хоче бачити так звану «дорожню карту» вирішення проблеми водопостачання в заводі. А щодо документів на свердловини, то представники заводу заявили, що усі документи готові – до них залишилося лише внести прізвище директора комунального підприємства «Добробут», яке створили в селі, аби підприємство обслуговувало дані свердловини.

Після виступів депутатів С.Осаули, В.Шевчика, голови районної ради О. Кузуба було вирішено створити ініціативну групу, яка у визначені строки проведе відповідну роботу з вирішення проблемного питання.

Після невеликої перерви депутат сільської ради Андрій Полтавець у своєму виступі заявив, що проблему водопостачання в районі заводу можна вирішити, приєднавши Лебедин до Шполянської ОТГ, адже в ОТГ є діюче комунальне підприємство і таких проблем, як в Лебедині, в Шполянській ОТГ не виникає. Озвучив також і те, що така позиція у більшості жителів заводського району, а також запросив бажаючих на збори мешканців мікрорайону та працівників групи компаній «ЛНЗ», які проживають в Лебедині. Серед питань, що розглядатимуться, питання водозабезпечення.

Рішення ж позачергової сесії ухвалили не на користь прибічників Шполянської ОТГ. Депутати більшістю голосів створили робочу групу з вирішення проблемного питання та покрокової розробки «дорожньої карти», про яку говорив депутат В.Прикуп. Зобов’язалися депутати й докласти максимум зусиль, аби допомогти запрацювати комунальному підприємству «Добробут».

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

КОЛИ МЕДИКИ ПРИЇДУТЬ НА ВИКЛИК

on 16 серпня 2018

Як відомо більшості громадян, швидку допомогу потрібно викликати тоді, коли у цьому справді є необхідність. Попри те, є жителі району,...

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.