­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Минулої п’ятниці в Лебедині відбулася позачергова сесія сільської ради, на якій розглядалося одне питання — водопостачання району заводу, де знаходиться кілька багатоповерхівок, дільнична лікарня, стаціонарне відділення територіального центру, інші об’єкти.

Через те, що на попередній сесії рішення з цього питання не було ухвалене, то депутатська група наполягла на позачерговій сесії, адже з 1 серпня у Лебединського насіннєвого заводу закінчується ліцензія на водопостачання, а нового господаря свердловини з водою за кілька останніх місяців так і не знайшли. На підприємстві запевняють, що водопостачання припинять.

Сільський голова Олексій Рудас, розпочавши засідання сесії, зауважив, що для передачі свердловин у комунальну власність сільської ради у заводу немає пакету потрібних документів. Сільський голова також звернувся до депутатів сільської ради, які працюють у керівній ланці підприємства, з пропозицією продовжувати постачати водою вищезазначені об’єкти, доки не вирішиться питання з документацією.

Про процедуру організації централізованого водопостачання присутнім розповіла запрошена на сесію начальник відділу містобудування і житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Ветушко. Зокрема мова йшла про строки, за які комунальне підприємство, що обслуговуватиме свердловини, має отримати відповідні дозволи і ліцензії. З’ясувалося, що ця процедура довготривала і займе кілька місяців, а то й рік.

Депутат сільської ради Володимир Прикуп зауважив, що хоче бачити так звану «дорожню карту» вирішення проблеми водопостачання в заводі. А щодо документів на свердловини, то представники заводу заявили, що усі документи готові – до них залишилося лише внести прізвище директора комунального підприємства «Добробут», яке створили в селі, аби підприємство обслуговувало дані свердловини.

Після виступів депутатів С.Осаули, В.Шевчика, голови районної ради О. Кузуба було вирішено створити ініціативну групу, яка у визначені строки проведе відповідну роботу з вирішення проблемного питання.

Після невеликої перерви депутат сільської ради Андрій Полтавець у своєму виступі заявив, що проблему водопостачання в районі заводу можна вирішити, приєднавши Лебедин до Шполянської ОТГ, адже в ОТГ є діюче комунальне підприємство і таких проблем, як в Лебедині, в Шполянській ОТГ не виникає. Озвучив також і те, що така позиція у більшості жителів заводського району, а також запросив бажаючих на збори мешканців мікрорайону та працівників групи компаній «ЛНЗ», які проживають в Лебедині. Серед питань, що розглядатимуться, питання водозабезпечення.

Рішення ж позачергової сесії ухвалили не на користь прибічників Шполянської ОТГ. Депутати більшістю голосів створили робочу групу з вирішення проблемного питання та покрокової розробки «дорожньої карти», про яку говорив депутат В.Прикуп. Зобов’язалися депутати й докласти максимум зусиль, аби допомогти запрацювати комунальному підприємству «Добробут».

Катерина Вальчиковська

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.