­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 19 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    

Днями відбулася сесія Сигнаївської сільської ради, на якій депутати розглянули питання розподілу бюджетних коштів і коштів від перевиконання бюджету за 2017 рік. Як повідомив сільський голова Сергій Ошовський, виконком сільради, депутати під час розгляду питання розподілу бюджетних коштів звертали особливу увагу на соціальні проблеми, питання благоустрою тощо.

«Ще під час формування бюджету на нинішній рік, — зауважив Сергій Павлович, — депутатами було складено перелік найбільш важливих справ в селі, які потребують нагального вирішення. За попередніми підрахунками, на ці потреби необхідно більше півтора мільйона гривень».

Враховуючи, що річний сільський бюджет становить трохи менше двох мільйонів гривень, було вирішено профінансувати найбільш необхідні, на думку депутатів, напрямки. Зокрема, як поінформував Сергій Ошовський, найбільше коштів виділено на фінансування медицини, адже зі створенням об’єднаних територіальних громад, до бюджету яких надходить тепер 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) медична галузь району потребує фінансової допомоги з сільських бюджетів. Сигнаївські депутати виділили 150 тисяч гривень на потреби центральної районної лікарні, від якої в селі працює лікар-стоматолог, діє лабораторія і фізкабінет, 55 тисяч гривень — направлено центру первинної медико-санітарної допомоги і 28 з половиною тисяч гривень — на придбання нового газового котла у сільську амбулаторію.

147 тисяч гривень надали місцевому навчально-виховному комплексу, з яких 107 тисяч гривень піде на безкоштовне харчування учнів. Ще 25 тисяч гривень (в рамках співфінансування) виділено на придбання посудомийної машини і 15 тисяч – на заміну вікон.

На ремонт фасадної частини сільського будинку культури, заміну дверей і ремонт приміщення музичної школи, яка знаходиться в будинку культури, буде використано 112 тисяч гривень. Не забули й про ремонт доріг, зупинок та придбання дорожніх знаків, на що з бюджету заплановано витратити 154 тисячі гривень.

«Незважаючи на значне підвищення цін на електроенергію та скасування нічного тарифу, значна сума, — наголошує сільський голова, — розрахована на відновлення освітлення в селі — 169 тисяч гривень. Вже в квітні, завдяки цим коштам, відновимо освітлення на семи вулицях і двох провулках». З 24 вулиць неосвітленими в Сигнаївці залишиться лише 5.

Не оминули своєю увагою депутати і виділення коштів на соціальну програму підтримки жителів села, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, зокрема потребують грошей на лікування. На ці потреби спрямовано 40 тисяч гривень.

Близько 80 тисяч гривень також виділено на ремонт обеліску, ремонтні роботи у приміщенні сільської ради, фінансування громадських робіт та районних програм. Нові костюми для колективів будинку культури теж придбають за кошти сільського бюджету.

«Депутати зважено підійшли до прийняття вищеперерахованих рішень, — підсумовує Сергій Ошовський, — Після обговорення і прорахунків кожної тисячі гривень стало зрозумілим, що хоча і не всі проблеми зможемо вирішити відразу, та жодна галузь не залишилася без уваги і фінансування. Підбиваючи підсумки сесії, хочеться наголосити, що в Сигнаївці рахують кожну копійку, а напрямок роботи виконкому сільської ради і депутатів має соціальне спрямування».

Катерина

Вальчиковська

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.