­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 19 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    

Відбулася сесія Лебединської сільської ради з розподілу вільного залишку коштів, на якій місцеві депутати обговорили найважливіші питання життєдіяльності свого населеного пункту. За інформацією сільського голови Олексія Рудаса, депутати одноголосно вирішили виділити субвенцію в розмірі 425,320 тисячі гривень районному бюджету для проведення капітального ремонту покрівлі Лебединського навчально-виховного комплексу №1.

— Загальна вартість капітального ремонту покрівлі навчального закладу, згідно з проектно-кошторисною документацією становить 1,260 мільйона гривень, — пояснює Олексій Петрович. — Тож виділених сільською радою коштів недостатньо і сподіваємося на співфінансування з районного бюджету та групи компаній «ЛНЗ».

На цьому підтримка освітян не обмежилася і депутати передбачили 35 тисяч гривень на проїзд педагогічних працівників.

29,280 тисячі гривень у нинішньому році заплановано на виплату стажових працівникам культури. Крім того, виділено 10 тис. грн. на оплату технічних умов з енергозабезпечення сільського клубу.

Загалом на утримання навчальних та медичних закладів Лебедина станом на 23 березня з місцевого бюджету виділено 1,338 мільйона гривень.

Активно обговорювалося питання оренди сільських водоймищ, під якими у Лебедині знаходяться 140,15 гектара. Адже земля у селах — то здебільшого головне джерело наповнення місцевого бюджету. Зрештою депутати ухвалили рішення про виготовлення паспортів на земельні ділянки під водними об’єктами, проектів відводу та проведення аукціонів згідно з вимогами законодавства. Як пілотний проект обрано водоймище Червотрясове, на що з місцевого бюджету виділено 25 тис. грн. Згадана водойма розташована в межах населеного пункту. Якщо ж ставок поза межами села, орендар повинен виготовляти паспорти та проекти відводу за власні кошти.

Щороку сільська рада спрямовує немалі кошти на підсипання, грейдерування та ремонт доріг на лебединських вулицях. Проте проблемних ділянок шляху залишається немало. У зв’язку з дефіцитом коштів у цьогорічному бюджеті на ремонт доріг учасниками сесії доручено сільському голові та депутатам звернутися до керівників сільськогосподарських підприємств, орендарів земельних ділянок, фермерів, одноосібників, підприємців з пропозицією внести дольову частку на цю справу.

Немало зусиль О.П.Рудаса та членів виконкому сільради спрямовано на налагодження освітлення вулиць Лебедина. Водночас після чергового підвищення цін на енергоносії, а також у звֹ’язку з відсутністю пільгового нічного тарифу сплати за освітлення місцевих вулиць депутати вирішили призупинити виконання робіт із завершення освітлення сільських вулиць. На такий вимушений крок вирішено піти в надії на державну підтримку, а також на зниження цін на електроенергію, переведення на п’ятигодинний режим нічного освітлення.

Антоніна Долина

Актуальні новини

Обчислення стажу фізичних осіб-підприємців

on 19 жовтня 2018

Нерідко у підприємців виникають питання, а то й проблеми, коли настає час виходу на заслужений відпочинок. Начальник Шполянського відділу обслуговування...

Які категорії громадян не підлягають призову?

on 19 жовтня 2018

Призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають...

Шкільні рюкзаки удвічі важчі за норму

on 19 жовтня 2018

Звична картина: учні молодших класів ідуть до школи чи повертаються додому, вгинаючись під важкими портфелями. Ті шкільні сумки і рюкзаки...

Робота є — працівників нема

on 19 жовтня 2018

За статистикою, в Україні загалом на одне робоче місце претендує три-чотири особи. Але якщо розглядати цю проблему окремо по галузях,...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.