­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 15 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < вересня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Відбулася сесія Лебединської сільської ради з розподілу вільного залишку коштів, на якій місцеві депутати обговорили найважливіші питання життєдіяльності свого населеного пункту. За інформацією сільського голови Олексія Рудаса, депутати одноголосно вирішили виділити субвенцію в розмірі 425,320 тисячі гривень районному бюджету для проведення капітального ремонту покрівлі Лебединського навчально-виховного комплексу №1.

— Загальна вартість капітального ремонту покрівлі навчального закладу, згідно з проектно-кошторисною документацією становить 1,260 мільйона гривень, — пояснює Олексій Петрович. — Тож виділених сільською радою коштів недостатньо і сподіваємося на співфінансування з районного бюджету та групи компаній «ЛНЗ».

На цьому підтримка освітян не обмежилася і депутати передбачили 35 тисяч гривень на проїзд педагогічних працівників.

29,280 тисячі гривень у нинішньому році заплановано на виплату стажових працівникам культури. Крім того, виділено 10 тис. грн. на оплату технічних умов з енергозабезпечення сільського клубу.

Загалом на утримання навчальних та медичних закладів Лебедина станом на 23 березня з місцевого бюджету виділено 1,338 мільйона гривень.

Активно обговорювалося питання оренди сільських водоймищ, під якими у Лебедині знаходяться 140,15 гектара. Адже земля у селах — то здебільшого головне джерело наповнення місцевого бюджету. Зрештою депутати ухвалили рішення про виготовлення паспортів на земельні ділянки під водними об’єктами, проектів відводу та проведення аукціонів згідно з вимогами законодавства. Як пілотний проект обрано водоймище Червотрясове, на що з місцевого бюджету виділено 25 тис. грн. Згадана водойма розташована в межах населеного пункту. Якщо ж ставок поза межами села, орендар повинен виготовляти паспорти та проекти відводу за власні кошти.

Щороку сільська рада спрямовує немалі кошти на підсипання, грейдерування та ремонт доріг на лебединських вулицях. Проте проблемних ділянок шляху залишається немало. У зв’язку з дефіцитом коштів у цьогорічному бюджеті на ремонт доріг учасниками сесії доручено сільському голові та депутатам звернутися до керівників сільськогосподарських підприємств, орендарів земельних ділянок, фермерів, одноосібників, підприємців з пропозицією внести дольову частку на цю справу.

Немало зусиль О.П.Рудаса та членів виконкому сільради спрямовано на налагодження освітлення вулиць Лебедина. Водночас після чергового підвищення цін на енергоносії, а також у звֹ’язку з відсутністю пільгового нічного тарифу сплати за освітлення місцевих вулиць депутати вирішили призупинити виконання робіт із завершення освітлення сільських вулиць. На такий вимушений крок вирішено піти в надії на державну підтримку, а також на зниження цін на електроенергію, переведення на п’ятигодинний режим нічного освітлення.

Антоніна Долина

Актуальні новини

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Є паспорт, є і пенсія

on 06 серпня 2018

Струнка жінка в яскраво-червоному платті голосувала на обочині дороги. В руках тримала сумку, біля її ніг стояв картонний ящичок, перев’язаний...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.