­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 15 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

Сільський голова Лип’янки Сергій Іщенко повідомив, що днями на адресу Лип’янської сільської ради надійшов лист з Центральної виборчої комісії України за підписом секретаря Центральної виборчої комісії Тетяни Лукаш, в якому йдеться:

«У зв’язку з надходженням до Центральної виборчої комісії листа Лип’янської сільської ради Шполянського району Черкаської області від 29 червня 2017 року №113/02-19 повідомляємо, що Комісією взято до відома викладену в ньому інформацію стосовно прийняття Лип’янською сільською радою Шполянського району Черкаської області  рішення від 27 червня 2017 року «Про відміну рішення сільської ради №21/VII від 29.05.2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у Водянську сільську об’єднану територіальну громаду.

До Центральної виборчої комісії 6 червня 2017 року надійшло звернення Черкаської обласної державної адміністрації від 31 травня 2017 року стосовно призначення Центральною виборчою комісією перших виборів депутатів Водянської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Водянського сільського голови Шполянського району Черкаської області.

Разом з тим звертаємо увагу, що у пункті 7 Порядку наведено перелік підстав, за наявності яких Комісія встановлює відсутність правових підстав для призначення перших виборів та у зв’язку з цим приймає рішення про повернення звернення разом з усіма документами суб’єкту його подання.

Зокрема до таких підстав належить надходження до Центральної виборчої комісії рішення відповідної ради про скасування рішення про добровільне об’єднання в територіальну громаду.

З огляду на викладене, а також те, що відповідно до частини другої статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Комісія зобов’язана діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України, питання щодо призначення виборів депутатів Водянської сільської об’єднаної територіальної громади та Водянського сільського голови вирішуватиметься Центральною виборчою комісією в порядку, визначеному законодавством України».      

Актуальні новини

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Є паспорт, є і пенсія

on 06 серпня 2018

Струнка жінка в яскраво-червоному платті голосувала на обочині дороги. В руках тримала сумку, біля її ніг стояв картонний ящичок, перев’язаний...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.