­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Медбрат Нільс Хугель вже відбуває довічне ув'язнення за вбивство і замах на вбивство. Йому було пред'явлено звинувачення в ще 97 вбивствах цього тижня.

Його звинувачують в тому, що він давав жертвам різноманітні непідписані ліки, аби продемонструвати свої вміння у реанімуванні людей перед колегами. Таким чином він боровся із нудьгою.

Прокурори зауважили, що Хугель повинен був знати, що препарати, які він давав своїм пацієнтам у клініках можуть призвести до серйозних проблем, що загрожують життю. Коли пацієнти почали страждати від впливу ліків, які вони отримали, Хугеля звинуватили в тому, що він не допомагав їм.

Хугеля затримали у 2015 році за вбивство шістьох осіб. З того часу правоохоронці вели розслідування у справі усіх випадків смертей пацієнтів Хугеля. Вони ексгумували сотні тіл і переконані, що смерті цих пацієнтів не були природніми.

Хугель розповів, що відчував ейфорію, коли йому вдавалося повернути хворого до життя, і спустошення, коли пацієнт помирав.

Поліція зазначає, що остаточну кількість жертв Хугеля встановити неможливо. Адже багато тіл його пацієнтів були кремовані.

 

 

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.