­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Водночас речник ФРН зауважив, що німецький уряд наразі не здійснив остаточну оцінку ухваленого українським парламентом документу.

Речник Федерального уряду Німеччини Штеффен Зайбер повідомив, що Берлін перевірить законопроект про деокупацію Донбасу на предмет того, чи відповідає він мінським домовленостями. Про це він сказав 19 січня на прес-конференції.

За словами Зайбера, Мінськ є "тими рамками, які були створені для пошуку мирного вирішення (конфлікту на Сході України – Ред.), та у якому також бере участь федеральний уряд ФРН". Він наголосив, що ці "рамки", які також визнані Україною, мають залишатись незмінними.

 Водночас речник ФРН зауважив, що німецький уряд наразі не здійснив остаточну оцінку ухваленого українським парламентом закону. Проте Зайбер наголосив, що контекст конфлікту на Донбасі є таким, що "Україна є жертвою агресії, яка підтримується Росією", що надає сепаратистам зброю та іншу підтримку. "Беззаперечним", за словами Зайберта, є і те, що російські сили є також і на українській території.

 Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада ухвалила проект закону №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. 

 Європейський союз висловив підтримку дипломатичному врегулюванню конфлікту на Донбасі та заявив, що прийнятий Верховною Радою закон про деокупацію спрямований на врегулювання внутрішнього цивільного і військового порядку в Україні. 

 

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.