­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Росія хоче зруйнувати відносно нормальні стосунки між Україною та Білоруссю, оскільки Олександр Лукашенко у багатьох питаннях підтримує Україну, а не Росію. Таку заяву зробила російська опозиціонерка та дисидентка Ольга Курносова у коментарі виданню "Обозреватель".

 

"Кремль весь час починає різні інформаційні кампанії, але всі ці сурковські замашки краще кидати і не треба так старатися. Це і для здоров'я погано, і думки якісь ідіотські приходять", – зазначила вона. На її думку, це потрібно Кремлю з простої причини.

"Сьогоднішня Білорусь намагається вести відносно незалежну від Кремля політику. Найчастіше Лукашенко не те, щоб безпосередньо підтримує Україну, але при цьому і не підтримує Росію. Тому Кремлю потрібно зруйнувати ці більш-менш нормальні відносини Мінська та української влади. Для цього може придумувати що завгодно, лише б розгойдати ситуацію", – підкреслила Курносова.

Link

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.