­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

На минулій сесії районної ради з подання міської ради Шполянської ОТГ мали б розглянути питання про передачу з районної комунальної власності в міську комунальну власність двох шкільних автобусів. Принаймні, так зажадала міська рада, мотивуючи це тим, що міська громада потребує транспорту для довезення учнів на змагання чи творчі конкурси.

Питання попередньо розглянули на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічної діяльності та комунальної власності. Членів комісії інформував начальник відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський, який ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася стосовно підвезення дітей шкільними автобусами. Тоді депутатами було вирішено перенести розгляд даного питання на наступне засідання комісії.

Днями ж стало відомо, що міська рада не полишила намагань отримати ці автобуси у комунальну власність ОТГ  і скликає зібрання голів фракцій районної ради, аби забезпечити вирішення питання на свою користь.

Редакція поцікавилася у начальника відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павла Вербівського, чи існують інші шляхи вирішення проблеми? Ось що пояснив Павло Євгенович:

— Одним зі шкільних автобусів, на який претендує Шполянська ОТГ, здійснюється підвезення 36 дітей та 12 вчителів, з яких до Товмацького НВК під’їжджає 8 педагогів і 24 учні (з них із Соболівки – 14 учнів, Товмацького відділення радгоспу – 5 школярів, Кримківського відділення – троє учнів і Скотаревого ще троє учнів). Ще 12 учнів з Соболівки доставляють до Скотарівського НВК. Наголошую, що трьох учнів зі Скотаревого відділ освіти райдержадміністрації безкоштовно возить до Товмацького НВК і теж безкоштовно веземо чотирьох вчителів до Скотарівського навчально-виховного комплексу.

Інший автобус, яким так зацікавилася міська рада Шполянської ОТГ, курсує за маршрутом Бурти - Надточаївка – Сигнаївка – Станіславчик – Матусів. До Сигнаївського навчально-виховного комплексу підвозяться 29 дітей з Буртів та п’ятеро з Надточаївки, до Надточаївського — троє діток з Буртів і п’ятеро з Сигнаївки, до Станіславчицького – троє юних сигнаївчан і Матусівського НВК №1 — десятеро дітей з Буртів, Надточаївки і Станіславчика. Загалом за цим маршрутом курсують два шкільних автобуси районного відділу освіти, бо підвозити потрібно 60 учнів і 26 педагогічних працівників.

В разі передачі двох шкільних автобусів, як цього вимагає міська рада Шполянської ОТГ, підвезення учнів та вчителів до Надточаївського, Сигнаївського, Станіславчицького, Матусівського №1 та Товмацького НВК відділ освіти райдержадміністрації забезпечити не зможе. Тому й вважаємо питання передачі двох шкільних автобусів в комунальну власність міської ради Шполянської ОТГ недоцільним. Натомість чому б міській раді не піти шляхом Матусівської ОТГ, коли з сільського бюджету до районного делегуються кошти, а потім згідно заявки з навчальних закладів ОТГ дітей доставляють на різноманітні конкурси та змагання, які відбуваються за межами району.

За останньою інформацією, міська рада наполягає на передачі у комунальну власність ОТГ лише одного автобуса, який курсує маршрутом Соболівка – Товмач – Скотареве. При цьому у міській раді запевняють, що й надалі здійснюватимуть перевезення учнів і педагогів, та у відділі освіти в ці обіцянки-цяцянки не занадто вірять. Свого часу міська рада запевняла, що передача майнових комплексів у комунальну власність міської ради не вплине на перебування в них структурних підрозділів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Щоправда, за обіцянку свою швидко забули – як повідомляє Павло Вербівський, днями до відділу надійшли листи з міської ради про вимогу звільнити з 1 січня 2019 року приміщення, в яких нині знаходяться районний методкабінет (з приміщення Шполянської ДЮСШ), Інклюзивно-ресурсний центр (з приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату) і господарську групу разом зі шкільними автобусами — з території того ж таки міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Микола Сухий

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.