­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Кілька поколінь жителів Василькова жили в умовах, коли в їхньому близькому до райцентру і великому населеному пункті діяло не одне підприємство, забезпечуючи роботою селян. Серед них цегельний і щебеневий заводи, а також птахоферма. Якщо перші два заводи, хоч і не на повну потужність, та працюють і зараз, то колишня птахоферма протягом кількох десятиліть занепадала, а її територія заростала бур’янами, приміщення руйнувалися.

Однак за останні кілька років ситуація почала змінюватися, відколи на околиці села з’явилося нове підприємство. ТОВ «Укрбудбетон» працює тут з 2015 року, спеціалізується на виробництві товарного бетону різних марок. Вирішивши переїхати з обласного центру до Василькова, його керівник Ігор Мельниченко придбав ділянку на місці колишньої птахоферми розміром 12 гектарів. Ігор Володимирович з дружиною Наталією Петрівною для своєї діяльності невипадково обрали Шполянщину, адже обоє звідси родом, точніше з Соболівки.

— Проживаючи в Черкасах, за роки роботи набув досвіду в технології виробництва бетону, займався його доставкою, — розповідає І.В.Мельниченко. — В обласному центрі зараз працюють чотирнадцять заводів з виробництва бетону, тож конкуренція досить значна. Мій найбільший замовник, група компаній «ЛНЗ», розташований у Шполянському районі, тож зваживши всі за і проти, вирішив повернутися сюди працювати. До всього, якість готової продукції, яку пропонуємо нашим клієнтам, залежить від дальності перевезення. Зважаючи на ситуацію з дорогами, готовий бетон доставляється з обласного центру, скажімо, до Шполи три години. Відповідно, й перемішується увесь цей час. А спеціалісти знають, що аби не втрачати належної якості, бетон має перемішуватися не більше години.

Зараз у колективі товариства трудяться десять осіб. З перших днів, відколи ТОВ «Укрбудбетон» запрацював у Василькові, сюди прийшли на роботу водії Петро Згурський та Віталій Головкін, оператор Олег Кравченко. Згодом до них приєдналися Юрій Гукало, зварювальник Василь Лисенко, водій Микола Свердел, тракторист Олександр Трегубенко та інші.

В одному з колись покинутих адміністративних приміщень облаштовано гуртожиток. У колективі докладають зусиль задля окультурення території, де працюють. Незабаром розпустяться листочки на молодих яблуньках. Частину з них поряд з гуртожитком посадили торік, решту цієї весни.

Попри те, що підприємець Ігор Мельниченко взявся за розвиток промислової галузі, у його біографії був дванадцятирічний період, коли займався сільгоспвиробництвом. Свого часу він був одним з перших в районі фермерів. Самостійно господарювати взявся у 1995 році, невдовзі після розпаду колгоспної системи.

Але бажання займатися сільським господарством Ігор Володимирович не втратив і досі. Про це свідчить той факт, що одночасно з організацією виробництва та доставки бетону він утримує на території колишньої птахоферми близько сотні свиней.

Актуальні новини

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

on 17 травня 2019

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

on 17 травня 2019

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

on 17 травня 2019

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету...

У червні українці двічі відпочиватимуть три дні поспіль

on 17 травня 2019

У червні українці відпочиватимуть три дні поспіль двічі. Причиною тому - Трійця і День Конституції.

В.О. старости звільнили від кримінальної відповідальності

on 09 травня 2019

На Шполянщині не раз траплялося, що сільських голів звинувачували у перевищенні своїх повноважень і вчиненні правопорушень. Один з них —...

Чи хочуть шполяни в ОСББ?

on 09 травня 2019

Незрозуміла на перший погляд абревіатура ОСББ — означає Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

У двох районах Черкащини – жодної ОТГ

on 09 травня 2019

533 населені пункти Черкаської області ще не створили об’єднаних територіальних громад. Це понад 62% від загальної кількості. Про це повідомили у...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.