­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Шполянський хлібозавод в останні роки залишається виробничим підрозділом СТОВ «Агроспілка» й одночасно — тим підприємством, де колектив, незважаючи на нестабільність економіки, конкуренцію та інші перешкоди, продовжує працювати. А випечений у Шполі  хліб купують по всій Черкащині і в сусідніх Київській та Кіровоградській областях.

На цьому харчовому підприємстві цілодобово кипить робота. У той час, коли в більшості закладів та установ працівники з восьмої ранку лише приступають до роботи, на хлібному виробництві вже поспішають доставити до магазинів ще теплий запашний хліб.

Аромат головного продукту харчування українців відчувається у приміщенні хлібозаводу. У виробничому цеху, де роками цілодобово кипить робота, рядами рум’яніють хлібини і булки, щойно вийняті з печей і розкладені працівниками на спеціальних полицях. Доки пекарі стежать за роботою печей, формувальники хліба не відходять від стрічки, якою подаються майбутні паляниці. Коли спостерігаєш за роботою формувальників Світлани Бондаренко, Віктора Батрака та інших, впадає у вічі вправність робітників. У їхніх руках рівномірні шматочки тіста миттю перетворюються на однакові округлі хлібини. Залишається лише їх випекти, аби нам до столу потрапили свіжі хлібо-булочні вироби.

Нинішній час не назвеш сприятливим для розвитку підприємств. В останні роки немало керівників більше переймаються проблемою збереження уже наявних здобутків та колективу. Та як би там не було, на ВП «Шполянський хлібозавод» намагаються йти в ногу з часом. Майже рік тому при заводі відкрилася газозаправна станція.

— Облаштування власної газозаправної станції було просто необхідним, — розповідає директор ВП «Шполянський хлібозавод» Ігор Матіка. — На нашому підприємстві наявний автопарк для доставки виробів до торгових точок. Аби здешевити собівартість доставки продукції, свого  часу автомобілі перевели із заправки бензином на газ. Тепер техніка нашого підприємства заправляється тут-таки на станції, оскільки придбаний оптом скраплений газ (пропан) обходиться дещо дешевше. Крім того, якісним газом заправляємо і транспорт жителів району.

Заправна станція працює цілодобово. Позмінно тут чергують три працівники.  

Що стосується економії, то ВП «Шполянський хлібозавод» один з перших у районі перейшов з обігріву виробничого приміщення газом на тверде паливо.

— Спершу ми розпочали опалювати приміщення заводу, використовуючи пелети, — пояснює Ігор Іванович. — З часом на таке тверде паливо перевели і печі, які не так давно також оновили, відмовившись від старих енергоємких. Тож уже кілька років у виробництві хлібо-булочних виробів газу не використовуємо зовсім.

У зв’язку з популярними нині закордонними заробітками немало роботодавців відчули кадровий голод. Дається взнаки він і на хлібозаводі. Водночас є й такі працівники, які десятиліттями трудяться заради того, аби забезпечувати земляків хлібом. Саме на них і тримається підприємство, на таких трудівників рівняються початківці.

Ольга Качан

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.