­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 24 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

З нагоди Дня працівників харчової промисловості завітали з привітаннями на  підприємство «Шполянський завод продтоварів», яке виготовляє якісну харчову продукцію. Це одне із найкращих підприємств громади, яке  розвивається, забезпечує людей робочими місцями, а місцевий бюджет податковими надходженнями.

Кожен шполянин знає і полюбляє продукцію заводу, нам вже давно стали рідними смаки козинаків, грильяжів, ірисів та інших смаколиків від ТМ «Жайвір». Хто мав можливість хоч раз скуштувати продукцію Шполянського заводу продтоварів, завжди залишався задоволеним якістю і смаком. Люди вважають, що в цьому великий вплив має відповідальність і щирість  працівників, які  виготовляють смачні товари.

Керівництво підприємства чітко знає, що на трудову активність людини найбільше впливає шанобливе ставлення, своєчасна оплата та  безпечні умови праці.  Тому  зараз, коли країна опинилась у неймовірній хвилі трудової міграції, і українці почали масово виїжджати за кордон не лише у пошуках роботи, а й за кращим рівнем життя,  підприємство прагне ще якісніше забезпечити умови для своїх кадрів.

Особливо важливим фактором є конкурентна заробітна плата, яку встановлюють на рівні не нижче, ніж на підприємствах у великих містах, а також завжди виплачують без затримок. Ще одним суттєвим показником  піклування про персонал стало запровадження програми медичного страхування з відкритим лімітом  від  50 до 100 тис. грн та  компенсація транспортних витрат поїздок на роботу.

Існують в колективі і свої традиції, такі як проведення святкових заходів для працівників, організація участі в культурних подіях. До прикладу, нещодавно 40 представників трудового колективу безкоштовно побували на концерті всесвітньо відомого співака Енріке Іглесіаса у Києві.

Поцікавившись у водія Руслана Шевченка, як йому працюється на підприємстві, почула у відповідь: «Працюю, бо маю стабільність, заробітну плату отримую вчасно. Керівництво гарно ставиться. Я не хочу виїжджати за кордон на заробітки. У тій же Польщі зараз за таку роботу кошти в «сухому залишку» платять ненабагато більші, а витрат багато. А ось гарантій ніяких – скільки чув, що людей дурили, не платили зароблені гроші та депортували. А тут я захищений, живу на рідній землі, можу бути поруч із сім’єю і відчувати себе повноцінною людиною!».

З кожним днем вітчизняна продукція Шполянського заводу продтоварів стає більш конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Бажаємо працівникам та керівництву Шполянського заводу продтоварів міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо громади. Вітаємо з Днем працівника харчової промисловості!

Світлана Кудельська

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.