­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 15 грудня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

На сьогоднішній день на Шполянщині майже не залишилось діючих промислових підприємств, не виключенням є і галузь харчового виробництва. Проте один з заводів не тільки пережив кризові часи, а і почав працювати за новими правилами. Мова йде про ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», яким нам варто пишатися, адже це єдине підприємство в районі, що працює за міжнародними стандартами якості.

Запорукою сталого розвитку ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» вже не перший рік є виготовлення смачної та якісної продукції, яку полюбляють не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Щодо смаку, то його легко перевірити, скуштувавши вироби. А як щодо якості? Як дізнатися, чи насправді споживаємо якісний продукт?

На заводі за якість продукції відповідає окремий структурний підрозділ – лабораторія. Вона працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією. Лабораторія атестована на проведення фізико-хімічних та мікробіологічних випробувань.

Важливо, що вся продукція проходить поетапний контроль якості.

Перший рівень контролю – це перевірка якісних показників вхідної сировини. Перевага надається сировині вітчизняного виробництва, саме тому ТМ «Жайвір» став одним з перших екологічно чистих брендів в Україні. Проводиться оцінка і щорічно затверджується перелік постачальників. Якщо сировина не пройшла вхідний контроль – на виробництво її не допускають.

Наступним рівнем – здійснюється перевірка зразків в процесі переробки сировини. А також постійний лабораторний контроль під час самого процесу виробництва продуктів. Як приклад, це може бути перевірка кислотного числа олії, в якій смажаться чіпси.

І останній рівень контролю – це перевірка кінцевого продукту, проводиться відбір зразків з кожної партії.

Тільки після проходження всіх етапів готова продукція потрапляє до споживача, тож лабораторія є своєрідним віддзеркаленням роботи підприємства.

З 2006 року ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» започаткував сертифіковану систему якості. З 2013 року впроваджена система безпечності, згідно міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Відповідний стандарт є добровільним, тобто підприємство самостійно вирішує питання щодо його доцільності.

Та саме його наявність свідчить - політика виробника у сфері якості та безпечності полягає в особливій турботі про споживача. Щоб кожен, купуючи продукт, розумів, що купує не тільки смак, а і гарантовано високу якість.

Про якість і смак продуктів харчування свідчать різноманітні нагороди та зростаюча кількість дилерів підприємства. З впевненістю можна стверджувати, що «Шполянський завод продтоварів» є відповідальним виробником харчової продукції, який дотримується законодавчої бази держави, спрямованої на безпеку товарів для споживача.

Світлана

Кудельська

Актуальні новини

Листонош зобов’язали передплачувати пресу

on 13 грудня 2018

За повідомленням Генерального директора ПАТ «Укрпошта», передплатна кампанія в Україні триває. До завершення передплатної кампанії на наступний рік залишилося менше...

Паспорт — не записник

on 13 грудня 2018

«Щоб не забути номер своєї амбулаторної карти, попросила медсестру написати його в паспорті. Вона зауважила, що робити подібні записи у...

Скільки витрусить зі шполян новорічний стіл Цього року новорічне меню вийде на 20% дорожчим

on 13 грудня 2018

Новий рік на носі і більшість шполянських господинь вже складають святкове меню. Оскільки ціни кусаються і більшість хоче зекономити, тому...

ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

on 06 грудня 2018

Як і в минулих опалювальних сезонах, зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму...

Вікна заплуталися в тендерах, як у тенетах

on 06 грудня 2018

Цьогоріч мало відбутися два тендери на закупівлю вікон для навчальних закладів району. За результатами першого з них придбано та встановлено...

Медсестер бракує, та й лікарів теж

on 06 грудня 2018

Не лише проблемою фінансування переймаються сьогодні у Шполянській центральній районній лікарні. Перед медиками вторинної ланки постала ще й нестача кадрів,...

Воєнком Євген Курбет: «Зберігати спокій і бути пильними»

on 06 грудня 2018

Зберігати спокій, бути пильними та звертатися до військових комісаріатів у разі отримання викликів, закликає черкащан обласний військовий комісар Євген Курбет...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.