­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 серпня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

На сьогоднішній день на Шполянщині майже не залишилось діючих промислових підприємств, не виключенням є і галузь харчового виробництва. Проте один з заводів не тільки пережив кризові часи, а і почав працювати за новими правилами. Мова йде про ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», яким нам варто пишатися, адже це єдине підприємство в районі, що працює за міжнародними стандартами якості.

Запорукою сталого розвитку ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» вже не перший рік є виготовлення смачної та якісної продукції, яку полюбляють не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Щодо смаку, то його легко перевірити, скуштувавши вироби. А як щодо якості? Як дізнатися, чи насправді споживаємо якісний продукт?

На заводі за якість продукції відповідає окремий структурний підрозділ – лабораторія. Вона працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією. Лабораторія атестована на проведення фізико-хімічних та мікробіологічних випробувань.

Важливо, що вся продукція проходить поетапний контроль якості.

Перший рівень контролю – це перевірка якісних показників вхідної сировини. Перевага надається сировині вітчизняного виробництва, саме тому ТМ «Жайвір» став одним з перших екологічно чистих брендів в Україні. Проводиться оцінка і щорічно затверджується перелік постачальників. Якщо сировина не пройшла вхідний контроль – на виробництво її не допускають.

Наступним рівнем – здійснюється перевірка зразків в процесі переробки сировини. А також постійний лабораторний контроль під час самого процесу виробництва продуктів. Як приклад, це може бути перевірка кислотного числа олії, в якій смажаться чіпси.

І останній рівень контролю – це перевірка кінцевого продукту, проводиться відбір зразків з кожної партії.

Тільки після проходження всіх етапів готова продукція потрапляє до споживача, тож лабораторія є своєрідним віддзеркаленням роботи підприємства.

З 2006 року ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» започаткував сертифіковану систему якості. З 2013 року впроваджена система безпечності, згідно міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Відповідний стандарт є добровільним, тобто підприємство самостійно вирішує питання щодо його доцільності.

Та саме його наявність свідчить - політика виробника у сфері якості та безпечності полягає в особливій турботі про споживача. Щоб кожен, купуючи продукт, розумів, що купує не тільки смак, а і гарантовано високу якість.

Про якість і смак продуктів харчування свідчать різноманітні нагороди та зростаюча кількість дилерів підприємства. З впевненістю можна стверджувати, що «Шполянський завод продтоварів» є відповідальним виробником харчової продукції, який дотримується законодавчої бази держави, спрямованої на безпеку товарів для споживача.

Світлана

Кудельська

Актуальні новини

КОЛИ МЕДИКИ ПРИЇДУТЬ НА ВИКЛИК

on 16 серпня 2018

Як відомо більшості громадян, швидку допомогу потрібно викликати тоді, коли у цьому справді є необхідність. Попри те, є жителі району,...

У Надточаївці і Соболівці карантин

on 10 серпня 2018

На Шполянщині на загальній площі 10 га запроваджено карантин через поширення американського білого метелика.

До уваги платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів!

on 10 серпня 2018

З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів...

Скільки коштують вибори

on 10 серпня 2018

«Дух виборів» уже витає над країною — до них залишився рік. Обрати керманичів для народу — «задоволення», як відомо, небезкоштовне...

Плануйте вихідні

on 10 серпня 2018

З 24 по 26 серпня (п’ятниця — неділя) неробочі дні у зв’язку зі святкуванням 27-ї річниці нашої незалежності. Відпрацьовувати їх,...

Чи погодилася «Укрпошта» з пропозицією матусян

on 06 серпня 2018

Ще у травні «Укрпошта» оголосила про плани зміни формату роботи своїх відділень у селах. Частину відділень, як повідомив у соцмережі...

А на районну лікарню грошей немає?

on 06 серпня 2018

Напружена ситуація з виплатою заробітної плати персоналу Шполянської центральної районної лікарні виникла наприкінці липня.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.