­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Понеділок, 25 березня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

На сьогоднішній день на Шполянщині майже не залишилось діючих промислових підприємств, не виключенням є і галузь харчового виробництва. Проте один з заводів не тільки пережив кризові часи, а і почав працювати за новими правилами. Мова йде про ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», яким нам варто пишатися, адже це єдине підприємство в районі, що працює за міжнародними стандартами якості.

Запорукою сталого розвитку ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» вже не перший рік є виготовлення смачної та якісної продукції, яку полюбляють не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Щодо смаку, то його легко перевірити, скуштувавши вироби. А як щодо якості? Як дізнатися, чи насправді споживаємо якісний продукт?

На заводі за якість продукції відповідає окремий структурний підрозділ – лабораторія. Вона працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією. Лабораторія атестована на проведення фізико-хімічних та мікробіологічних випробувань.

Важливо, що вся продукція проходить поетапний контроль якості.

Перший рівень контролю – це перевірка якісних показників вхідної сировини. Перевага надається сировині вітчизняного виробництва, саме тому ТМ «Жайвір» став одним з перших екологічно чистих брендів в Україні. Проводиться оцінка і щорічно затверджується перелік постачальників. Якщо сировина не пройшла вхідний контроль – на виробництво її не допускають.

Наступним рівнем – здійснюється перевірка зразків в процесі переробки сировини. А також постійний лабораторний контроль під час самого процесу виробництва продуктів. Як приклад, це може бути перевірка кислотного числа олії, в якій смажаться чіпси.

І останній рівень контролю – це перевірка кінцевого продукту, проводиться відбір зразків з кожної партії.

Тільки після проходження всіх етапів готова продукція потрапляє до споживача, тож лабораторія є своєрідним віддзеркаленням роботи підприємства.

З 2006 року ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» започаткував сертифіковану систему якості. З 2013 року впроваджена система безпечності, згідно міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Відповідний стандарт є добровільним, тобто підприємство самостійно вирішує питання щодо його доцільності.

Та саме його наявність свідчить - політика виробника у сфері якості та безпечності полягає в особливій турботі про споживача. Щоб кожен, купуючи продукт, розумів, що купує не тільки смак, а і гарантовано високу якість.

Про якість і смак продуктів харчування свідчать різноманітні нагороди та зростаюча кількість дилерів підприємства. З впевненістю можна стверджувати, що «Шполянський завод продтоварів» є відповідальним виробником харчової продукції, який дотримується законодавчої бази держави, спрямованої на безпеку товарів для споживача.

Світлана

Кудельська

Актуальні новини

Не густо, але підвищать

on 21 березня 2019

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

on 21 березня 2019

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія...

Матеріальний стимул

on 21 березня 2019

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на 1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

on 21 березня 2019

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня...

ЛИШЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВСІ ЗГАДУЮТЬ ПРО НАРОД

on 21 березня 2019

Напередодні виборів у наших кандидатів проявляється якась дуже щира любов і велика турбота до малозабезпечених та пенсіонерів. Може, це...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

on 14 березня 2019

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки...

Зі шполянських магазинів зникнуть книги скарг?

on 14 березня 2019

6 березня Уряд скасував обов’язкове ведення Книги скарг та пропозицій. Рішення затверджено на засідання Уряду шляхом прийняття постанови КМУ «Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.