­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Середа, 17 жовтня 2018
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < жовтня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

На сьогоднішній день на Шполянщині майже не залишилось діючих промислових підприємств, не виключенням є і галузь харчового виробництва. Проте один з заводів не тільки пережив кризові часи, а і почав працювати за новими правилами. Мова йде про ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», яким нам варто пишатися, адже це єдине підприємство в районі, що працює за міжнародними стандартами якості.

Запорукою сталого розвитку ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» вже не перший рік є виготовлення смачної та якісної продукції, яку полюбляють не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Щодо смаку, то його легко перевірити, скуштувавши вироби. А як щодо якості? Як дізнатися, чи насправді споживаємо якісний продукт?

На заводі за якість продукції відповідає окремий структурний підрозділ – лабораторія. Вона працює безпосередньо на виробництві і забезпечує постійний нагляд за якістю сировини та за готовою продукцією. Лабораторія атестована на проведення фізико-хімічних та мікробіологічних випробувань.

Важливо, що вся продукція проходить поетапний контроль якості.

Перший рівень контролю – це перевірка якісних показників вхідної сировини. Перевага надається сировині вітчизняного виробництва, саме тому ТМ «Жайвір» став одним з перших екологічно чистих брендів в Україні. Проводиться оцінка і щорічно затверджується перелік постачальників. Якщо сировина не пройшла вхідний контроль – на виробництво її не допускають.

Наступним рівнем – здійснюється перевірка зразків в процесі переробки сировини. А також постійний лабораторний контроль під час самого процесу виробництва продуктів. Як приклад, це може бути перевірка кислотного числа олії, в якій смажаться чіпси.

І останній рівень контролю – це перевірка кінцевого продукту, проводиться відбір зразків з кожної партії.

Тільки після проходження всіх етапів готова продукція потрапляє до споживача, тож лабораторія є своєрідним віддзеркаленням роботи підприємства.

З 2006 року ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» започаткував сертифіковану систему якості. З 2013 року впроваджена система безпечності, згідно міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Відповідний стандарт є добровільним, тобто підприємство самостійно вирішує питання щодо його доцільності.

Та саме його наявність свідчить - політика виробника у сфері якості та безпечності полягає в особливій турботі про споживача. Щоб кожен, купуючи продукт, розумів, що купує не тільки смак, а і гарантовано високу якість.

Про якість і смак продуктів харчування свідчать різноманітні нагороди та зростаюча кількість дилерів підприємства. З впевненістю можна стверджувати, що «Шполянський завод продтоварів» є відповідальним виробником харчової продукції, який дотримується законодавчої бази держави, спрямованої на безпеку товарів для споживача.

Світлана

Кудельська

Актуальні новини

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

on 12 жовтня 2018

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –...

Після реформування з’явилися вакантні посади

on 12 жовтня 2018

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

on 12 жовтня 2018

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Паспортів-карток більшає

on 12 жовтня 2018

В Україні діє чіткий порядок видачі паспортів у вигляді ID-карток: після досягнення відповідного віку, при відновленні посвідчення особи після втрати...

Чому сільський голова Сигнаївки проти об’єднання з Шполянською ОТГ

on 04 жовтня 2018

На останній селекторній нараді, що проводилася облдержадміністрацією минулого понеділка, прозвучала інформація про те, ніби жителі Сигнаївки та Мар’янівки дали згоду...

За виключені фари вдень шполянських водіїв штрафуватимуть на 425 грн.

on 04 жовтня 2018

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Відповідно до пункту 9.8 Правил...

12 черкаських ОТГ отримали землі у комунальну власність

on 04 жовтня 2018

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність 12-ом об’єднаним територіальним громадам. Про...

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.