­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019
-------------------------------
 
Ми на Facebook
 
<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30 31

Шполянський РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго" звертається до керівників виконавчої влади, районних, міських, сільських рад, керівників промислових підприємств, селянських, фермерських господарств, установ та організацій.

Територію Шполянського району в різних місцях перетинає система ліній електропередач високої напруги. Для забезпечення нормальної експлуатації ліній електропередач і безпеки населення "Правилами охорони електричних мереж" ( затверджених постановою КМ України від 4.03.1997 р. № 209) передбачена охоронна зона для ліній до 20 кВ- 10м., для ліній 35 кВ- 15 м. по обидві сторони лінії від крайніх проводів.

В зв’язку підвищенням температури значно зростає небезпека виникнення пожеж в охоронних зонах ЛЕП. Масові аварійні вимкнення ЛЕП внаслідок пожежі можуть призводити до повної втрати електропостачання району.

Шполянський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго" просить проводити роз’яснювальну роботу з населенням, підлеглими працівниками, працівниками правоохоронних органів про недопустимість спалювання стерні, соломи сухої трави, бадилля, в лісових масивах і просіках – спалювання хмизу та сміття, в охоронних зонах ЛЕП- розведення багать, користування відкритим полум’ям.

Відповідно вимогам "Правил охорони електричних мереж" в охоронній зоні забороняється:

- скиртувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали;

- розміщувати звалища різних горючих і хімічно небезпечних відходів;

- розводити вогонь, спалювати солому, очерет, суху траву, хмиз в лісових масивах;

- розміщувати автозаправні станції та інші склади пального;

- проводити будівництво, капітальний ремонт та знесення будівель;

- проводити насадження і вирубування ( без відома енергопостачальної організації) дерев, кущів, розміщувати польові стани, будувати загони для худоби і т.п.;

- проїзд машин та механізмів, які мають висоту від поверхні землі більше 4,5 м.;

- кидати на опори дроти і наближати до них сторонні предмети, а також підійматись на опори;

- будувати греблі, влаштувати водоймища, які при розливі можуть порушити закріплення опор в ґрунті.

Пам'ятайте, що винні особи, які через розпалювання вогнищ або недотримання Правил охорони електричних мереж спричинили аварійне відключення або пошкодження енергообладнання об’єктів Шполянського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго», будуть притягнуті до відповідальності згідно з діючим законодавством України.

Шановні мешканці району!

Якщо ви побачили займання поблизу ліній електропередач, полиште цю зону, щоб уникнути можливого ураження електрострумом, та якомога скоріше повідомте про пожежу рятувальні служби та оперативно-диспетчерську службу Шполянського РЕМ, які на час її гасіння мають знеструмити лінію. Адміністрація Шполянського РЕМ черговий раз нагадує, що при виявленні обірваних або провислих проводів повітряних ліній електропередачі, пошкоджених опор, відкритих дверей трансформаторних підстанцій або випадків крадіжок енергетичного обладнання необхідно негайно зателефонувати до оперативно-диспетчерської служби Шполянського РЕМ за номерами 5-24-19 або 5-24-50 та мобільний 097-794-32-10.

Актуальні новини

Атака з повітря

on 12 червня 2019

В Україні триває масовий літ метеликів Чортополохівки. Науковці стверджують, що в основному вони мігрують з Північної Африки, однак, можливо, перезимовують...

Дарована нерухомість

on 12 червня 2019

«Під час шлюбу я набула будинок на підставі договору дарування. Чи буде він при розлученні вважатися спільною сумісною власністю подружжя?»...

У місті провели стерилізацію собак

on 05 червня 2019

3 червня у Шполі продовжилась розпочата у минулому році робота, спрямована на зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами.

Обійшлося без тяжких наслідків

on 05 червня 2019

Ввечері минулої суботи в місті і деяких населених пунктах району спостерігалися пориви вітру до 15-20 метрів за секунду. Як повідомляють...

Додаткові вихідні для шполян у червні

on 05 червня 2019

Червень принесе додаткові вихідні дні, адже на цей місяць в Україні випадає аж два офіційні державні свята.

Сотні тисяч гривень — на громадські роботи

on 05 червня 2019

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Шполянської районної філії Черкаського обласного ...

Дільничних замінять офіцери громад

on 30 травня 2019

В Україні стартує проект “Поліцейський офіцер громади” для роботи в об’єднаних територіальних громадах. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.