­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019

травня 2019

П'ятниця, 17 травня 2019

Єдина дівчина – в команді у шполян

Вже не вперше Шполянщина приймає зональні змагання з пожежно-прикладного мистецтва на кубок імені Олексія Жирного.

Детальніше...

Ремонт об’їзної триває

Ремонт об’їзної дороги біля Шполи, яка є частиною автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, триває другий місяць поспіль. Жителі та гості району вже спостерігають, як замість старого понівеченого ямами асфальту на дорожньому полотні з’явився новий і рівний шар асфальтного покриття. При цьому ремонтні роботи цієї ділянки шляху не перешкоджають руху транспорту.

Детальніше...

Торгівля землею: чи готова Україна до відкритого ринку?

Більшість українців, як і раніше, не готові продавати свою землю. Соціологічне дослідження групи «Рейтинг» показало, що 72% громадян виступають проти продажу земель сільськогосподарського призначення, і лише 13% підтримують відкриття ринку землі. Серед політиків та експертів також немає одностайної думки. Попри тиск Міжнародного валютного фонду, земельна реформа завмерла в нерішучості.

Детальніше...

Запроваджено громадський бюджет

У 2019-му році в двох територіальних громадах області — Моринській та Матусівській, запроваджено громадський бюджет. На його реалізацію в громадах виділено, відповідно, 100 та 50 тисяч гривень.

Детальніше...

Трудовий кодекс: українцям хочуть збільшити оплачувану відпустку

Міністерство соціальної політики України пропонує осучаснити трудове законодавство. Про це повідомляється на сайті відомства. Міністерство розробило оновлений проект Трудового кодексу (замість радянського аналога). Зараз документ оприлюднено для публічного обговорення.

Детальніше...

Хто отримуватиме субсидію готівкою?

Вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року за № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі”. Основні положення постанови про зміни у порядку надання субсидій коментує заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Фарштейн.

Детальніше...

Офтальмолог Віолетта Голуб: «Короткозорість може проявлятися з перших років життя»

У нинішній час, коли багато людей увесь робочий день працюють за комп’ютером, а школярі майже не розлучаються зі своїми мобільними телефонами, соціальними мережами, питання втомлюваності, а то й захворювання очей досить актуальні. Про вплив сучасних гаджетів на зір дітей і дорослих, найпоширеніші захворювання очей та їх профілактику — розмова з лікарем-офтальмологом Віолеттою Олегівною Голуб.

Детальніше...

Місцеві інспекції з праці – поза законом?

14 травня Шостим апеляційним адміністративним судом прийнято постанову в судовій справі, якою задоволено позов підприємців, та визнано нечинною постанову Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 “Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Детальніше...

Церква допомогла лікарні

Нещодавно пастор церкви євангельських християн-баптистів Ігор Андрійович Скрипник надав центральній районній лікарні благодійну допомогу у вигляді медичних функціональних ліжок та інвалідних візків, так необхідних у роботі медичного персоналу та для хворих, які перебувають на лікуванні в Шполянській ЦРЛ.

Детальніше...

Мінімально здолали «Авангард»

11 травня відбувся двадцятий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ - Лебедин» свою зустріч проводив на виїзді в м. Корюківка Чернігівської області з командою «Авангард».

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.