­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019

березня 2019

Четвер, 28 березня 2019

31 березня — вибори Президента України

Наступної неділі, 31 березня, громадяни України, наділені правом голосу, мають прийти на виборчі дільниці, щоб зробити свій усвідомлений вибір майбутнього країни. Тому ще раз нагадуємо, що у неділю виборчі дільниці працюватимуть без перерв з 8-ї до 20-ї години.

Детальніше...

До суду за фальшивий виклик поліції

Фальшиві виклики працівників поліції, швидкої допомоги чи рятувальників, на жаль, трапляються. У таких випадках, крім затраченого часу, у службах несуть втрати на пальне та інші збитки. Проте інколи винуватців все ж притягають до відповідальності.

Детальніше...

Місце голосування змінили понад 315 тисяч українців

Місце голосування на президентських виборах змінили понад 315 тисяч українців. Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. «Останні дні наочно показали, наскільки у українців є бажання відвідати вибори Президента України 31 березня 2019 року.

Детальніше...

найважливіший вибір українців

Ось і настав останній тиждень перед найважливішим вибором, який повинна зробити спільнота України - вибори ПРЕЗИДЕНТА. Не можу бути осторонь цього історично важливого політичного процесу, тому хочу поділитися власними думками з жителями Черкащини. Ми з вами звикли вважати, що Президент неначе цар, за все відповідає, і в усьому винен. Напевно, через те, що він єдиний, кого обирають всенародно.

Детальніше...

Як Сергій Струк хотів скоротити фінансування ветеранів

Під час розподілу вільних залишків коштів районного бюджету на сесії райради до присутніх звернувся депутат від політичної партії ВО «Черкащани» Сергій Струк, запропонувавши більш справедливо, на його думку, розподіляти кошти на потреби громадських організацій, що діють в районі.

Детальніше...

Райлікарня реформується

В ході третього етапу реформування медичної галузі у нинішньому році центральна районна лікарня має реорганізуватися у комунальне некомерційне підприємство «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. та О.С. Коломійченків».

Детальніше...

У Шполянському центрі еколого-натуралістичної творчості новий директор

Директором Шполянського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді призначено Світлану Перемот.

Детальніше...

Під’їзні дороги чекають на оновлення

В Лип’янській об’єднаній територіальній громаді вже планують роботи з ремонту доріг. Як пояснив сільський голова ОТГ Сергій Іщенко, окрім поточних ремонтів доріг у населених пунктах громади цього року заплановано капітально відремонтувати під‘їзні шляхи до Маслового та Кавунівки.

Детальніше...

Продадуть розвалини – зроблять ремонт

В об’єднаній територіальній громаді триває масштабна інвентаризація будівель. В кожному населеному пункті обстежуються приміщення комунальної власності, придатні й непридатні для використання.

Детальніше...

СПОП «Відродження» допомагає з ремонтом доріг

З настанням тепла однією з нагальних турбот влади є стан доріг. Переймаються ремонтом дорожнього покриття і в Зеленій Діброві, що на Городищині.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.