­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 21 травня 2019

Четвер, 21 березня 2019

Коли «Доступні ліки» — недоступні

До редакції зателефонував житель Шполи Микола Гнатович Яцентюк, поскаржившись, що в аптеках міста він не може, як раніше, придбати зі знижкою медичні препарати згідно з державною програмою «Доступні ліки».

Детальніше...

Визволяли дитину з «полону» автомобіля

Днями до працівників рятувальної служби звернулася схвильована жінка з проханням допомогти відкрити автомобіль. Приїхавши до центру Шполи за покупками, мати планувала на хвилинку відлучитися до банкомата на вулиці Героїв Крут. Поспішаючи, випадково закрила свою півторарічну доньку всередині салону власного мікроавтобуса. Там же залишилися і ключі від авто, тож самостійно водійка не могла вирішити проблему.

Детальніше...

Заготовили дрова, розчистивши обочини

Приємно, коли при в’їзді до населених пунктів обочини доріг розчищені від порослі, сухостоїв, особливо навесні, коли все вкривається свіжою зеленню. Цьогоріч таку добру справу спільно з жителями довколишніх сіл проводить господарська група відділу освіти райдержадміністрації на чолі з завідувачем Павлом Вербівським. Дещо раніше вони попрацювали біля Лозуватки, а згодом розчистили поросль обабіч дороги при в’їзді до Василькова.

Детальніше...

Не густо, але підвищать

Торік завирував чималий скандал, пов’язаний з «Укрпоштою». Менеджмент компанії проводить низку реформ, в основному пов’язаних зі скороченням числа відділень у селах, де пошта часто — єдине «вікно у світ», паралельно скаржачись на недофінансування.

Детальніше...

Ремонт дороги в тумані, Або доки проведуть тендери, то може й літо пробігти

Про ремонт доріг зараз не веде мову лише ледачий, адже їх стан на сьогодні такий, що важко підібрати слова, аби культурно виразитися.

Щоб  вияснити, коли в районі розпочнуться ремонтні роботи, редакція звернулася до начальника філії «Шполянський райавтодор» В.В. Мадюді з проханням прояснити ситуацію:

Детальніше...

Місцеві громади знову можуть розміщувати бюджетні кошти на депозитах, – Мінфін

Кабінет Міністрів України призупинив дію заборони місцевим бюджетам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитах до 2020 року.

Про це заявив заступник міністра фінансів Василь Шкураков, повідомляє Економічна правда.

Детальніше...

Що буде з пенсіями членів виборчих комісій?

Як нараховуватиметься пенсія членам виборчих комісій? Адже у передвиборчий період їм виплачується заробітна плата, а як доводилося чути раніше, пенсія працюючим пенсіонерам не видається.       Володимир К., с.Лозуватка

Детальніше...

Матеріальний стимул

За даними єдиного обліку багатодітних сімей, в Україні станом на  1 січня їх нараховано понад 334 тисячі. В них виховується майже 1  млн 131 тисяча дітей. Уряд ухвалив рішення, що багатодітним сім’ям після народження третьої та наступних дітей виплачуватимуть додаткову допомогу:  з 1 квітня — 1626 гривень на місяць на одну дитину, з  1  липня — 1699 гривень, з 1 грудня — 1779 гривень на місяць. Загалом за рік планують виплатити близько 2,4 мільярда гривень.

Детальніше...

Перехід на літній час: коли переводимо годинник

Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. У 2019 переводити годинники потрібно в ніч з 30 на 31 березня о 3 ранку на одну годину вперед. У цей день час на сон зменшиться на 1 годину, тому потрібно спланувати свій розпорядок заздалегідь.

Детальніше...

Сім’я, де знають і шанують історію села

Вибілена хата подружжя Діденків з Водяного знаходиться далеченько від центру села. Та це так можна казати сьогодні. Колись же, понад півстоліття чи й більше тому, центральна частина населеного пункту була в іншому місці. Неподалік цього подвір’я знаходилася одна з найкращих у районі дерев’яна церква, згодом зруйнована. Неподалік діяла початкова церковно-приходська школа. Зараз можна лише уявляти, що на згаданому підвищенні вирувало життя, галасували діти.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.