­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019

Четвер, 14 березня 2019

За монетизованими субсидіями шикуються в чергу

З 12 березня в Україні і зокрема у Шполянському відділенні «Ощадбанку» розпочали виплачувати монетизовані субсидії. Попри те, що у банку закликали шполян ще за кілька тижнів до початку виплат відкривати банківські рахунки, уникнути черг все одно не вдалося. Працівники відділення намагаються надавати пояснення всім, кому щось незрозуміло.

Детальніше...

Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»

Петро Порошенко на Черкащині: вшанування Кобзаря, вручення Національних премій,  участь у Раді регіонального розвитку та спілкування з тисячами прихильників.

Детальніше...

Підживлення озимих по мерзло-талому грунті — чи варто проводити даний агрозахід?

У ранньовесняний період, як і впродовж зими, першочерговим завданням для кожного агронома є моніторинг стану посівів озимих зернових культур. Наскільки важливе у цей період підживлення озимини, закриття вологи та інші заходи зі збереження та підтримання у належному стані посівів, розповідає заступник начальника управління агропромислового розвитку Олександр Пізній:

Детальніше...

«От би нам ще й томограф!»

«Не лише професіоналізм лікаря допомагає хворим, а й добре слово», — переконаний завідуючий неврологічним відділенням Шполянської центральної районної лікарні, заслужений лікар України Микола Кольва. Сам слідує цьому принципу й від підлеглих того вимагає.

Детальніше...

Народження поза шлюбом

«Я вагітна, але з батьком дитини шлюб не реєструвала. Чи зможу я записати малюка на його прізвище?» — запитує Інна І. зі Шполи.

Детальніше...

Петро Порошенко: «Капітальне відновлення траси Золотоноша-Умань – стратегічне та пріоритетне завдання цьогоріч на Черкащині»

Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку Черкащини заявив, що Черкащині нарешті час уже позбутися печальної слави полігону для випробувань підвісок автомобілів. Цього року в регіоні капітально відремонтують дорогу державного значення Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Ці 200 кілометрів національної автомобільної дороги – у переліку основних регіональних проектів. Траса з’єднує 5 районів Черкащини, а користуються нею мешканці 12 районів.

Детальніше...

Шана і квіти – Тарасові Шевченку

Шевченківські дні 9 і 10 березня цьогоріч були приурочені 205-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, а також вшануванню його пам'яті з нагоди 158-их роковин смерті.

Детальніше...

А Масляна іде, красне сонечко веде…

5 березня на шкільному подвір’ї Лозуватської школи відбувся захід, присвячений святкуванню Масляної. Народне свято, улюблене усіма, зібрало багато гостей на території навчального закладу, де всі веселилися, співали, водили хороводи, танцювали та брали участь в різноманітних конкурсах.

Детальніше...

Наторгували на куточок відпочинку

На початку березня у Сигнаївському навчально-виховному комплексі зустрічали весну, заодно відсвяткувавши Масляну. Як розповів директор навчального закладу Євгеній Бесараб, вчителі домовилися і напекли улюблених дітьми млинців. А перед частуванням  про кінець уроку повідомив не звичний дзвінок, а музична мелодія, після якої школярі хто скільки хотів ласували млинцями з варенням та чаєм.

Детальніше...

Наступ на бідність розпочато

Коли країна зупинила зовнішнього ворога, Росію, настав час подолати ворога внутрішнього - бідність. Тому весна в Україні розпочалась зі втілення в життя низки соціально важливих нововведень.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.