­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
П'ятниця, 24 травня 2019

Четвер, 07 березня 2019

Зі Святом Весни!!!

Міжнародний жіночий день 8 Березня — найтривожніший і найвідповідальніший день для чоловіків. Адже вони відповідальні за свято і добрий настрій жінок в цей день. І чого не зробиш для наших милих і красивих!!!

Детальніше...

Хлібозавод, як і раніше, випікає хліб

Минулого тижня Шполою поповзли чутки, що з Шполянського хлібозаводу звільняються працівники, а в деяких торгових точках хлібобулочні вироби місцевого виробника зникли з прилавків.

Детальніше...

Інформмозаїка

Меблева фабрика святкуватиме ювілей

Історична дата заснування Шполянської меблевої фабрики – 1929 рік, тож вже в нинішньому році підприємство святкуватиме 90-річчя.

Детальніше...

Автобуси курсуватимуть не в усі села, а винні в цьому сільські ради

На одній з нарад голова райдержадміністрації Володимир Потапенко наголосив, що лише десять сільських рад передбачили у своєму бюджеті кошти на перевезення пільгових категорій населення. А це означає, що вже найближчим часом перевізник – ПАТ «Шполянське АТП - 17150» може припинити автобусне сполучення з селами, влада яких не виділила кошти на пільговиків.

Детальніше...

Хоч і створили ОТГ, а співпрацю не припиняють

На часі старт районного фестивалю народної творчості та аматорського мистецтва «Шполянщина – серце України», в якому, за словами художнього керівника районного будинку культури Анатолія Міцкевича, братимуть участь представники 22 населених пунктів району.

Детальніше...

«Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти корупції підтвердяться» – Президент Петро Порошенко

Президент жорстко відреагував на корупційний скандал, що розгорнувся навколо «Укроборонпрому». Глава держави заявив – ані посади, ані прізвища не врятують корупціонерів від відповідальності, якщо факти провини будуть доведені. Оскільки армія – це найбільша цінність України і те, чому він особисто віддав найбільше сил.

Детальніше...

Заготовили дрова для Лозуватської школи

Минулої п’ятниці біля в’їзду до Лозуватки працівники районного відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, а також чоловіча половина колективу Лозуватської школи займалися обрізуванням сухостою і чагарників, аби заготовити дрова для навчального закладу.

Детальніше...

Які пенсії почали отримувати шполяни?

З початку першого місяця весни значно збільшилася кількість пенсіонерів, які звертаються до пенсійної установи. Зрозуміло, що люди хочуть якнайшвидше дізнатися про розмір перерахованих пенсій. Більшість задоволені добавкою до свого пенсійного гаманця, але є і дещо розчаровані, адже не отримали очікуваного підвищення.

Детальніше...

Ніхто не побажав поновити батьківські права

Працівники служби у справах дітей час від часу вимушені позбавляти батьківських прав жителів району, які тривалий час неналежно доглядають за своїми дітьми або ж потрапляють до місць позбавлення волі. При цьому мамам і татам, які навели лад у своєму будинку, влаштувалися на роботу, відбули покарання та мають інші позитивні характеристики, за законом надається можливість виправитися і поновити раніше втрачені батьківські права.

Детальніше...

Перекази про Тараса Шевченка

Зовнішність

Ось як описували сучасники зовнішність 29-літнього Шевченка: молодий, здоровий, середнього зросту, широкоплечий, міцно збудований. Його кругле виголене обличчя було прикрашене бакенбардами, волосся вистрижене по-козацькому, але зачесане назад.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.