­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 16 лютого 2019

лютого 2019

Четвер, 14 лютого 2019

ПРО ПЕРЕДВИБОРЧУ АГІТАЦІЮ

Шановні наші передплатники, читачі!

З наближенням президентських виборів, які відбудуться 31 березня, як і перед кожними виборами, на сторінках газети все частіше з’являються агітаційні матеріали від різних політичних сил та кандидатів у президенти.

Детальніше...

Оновлюється маркування харчових продуктів

Президент України Петро Порошенко підписав закон про «Про інформацію для споживачів про харчові продукти». Ним встановлюються загальні положення до маркування харчових продуктів, окремі правила щодо маркування певних видів харчових продуктів, категорії обов’язкової інформації про харчові продукти та загальні вимоги до інформації про харчові продукти.

Детальніше...

День відкритих дверей у роботодавця

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Шполянської районної філії служби зайнятості провели «День відкритих дверей на виробництві» у приватного підприємця Анатолія Рябоконя, який з 2000 року співпрацює з районною філією стосовно питань працевлаштування на заявлені вакансії. За цей період 23 безробітних громадян працевлаштовані до цього роботодавця і 89 осіб взяли участь в тимчасових роботах.

Детальніше...

Хто знає усіх кандидатів у президенти?

У березні вже всьоме відбудуться президентські вибори в Україні, і вони б’ють усі рекорди за кількістю кандидатів. Претендентів на головну посаду в країні вже зареєстровано аж 44 особи! При цьому багатьом виборча комісія відмовила. Редакція поцікавилася у шполян, чи знають вони кандидатів у майбутні президенти та як ставляться до такої кількості претендентів на головну посаду в Україні.

Детальніше...

У платіжках за воду буде дві графи

З початку лютого запрацювала нова «Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих в будівлі комунальних послуг», яку запровадило профільне міністерство. Мета — змусити мешканців багатоповерхівок платити за весь обсяг води й тепла, які спожив їхній будинок, а не тільки за зафіксовані квартирними лічильниками.

Детальніше...

Їли листя шовковиці, бо воно смачніше за вишневе

У просторому будинку шполянки Ганни Іванівни Дашківської – передсвяткова метушня. За кілька днів господиня відзначить поважний ювілей – 90 років, тож, аби допомогти бабусі причепурити кімнати до свята, зійшлися сусідки Тетяна Матушко, Зінаїда Пелих і Катерина Джус.

Детальніше...

Cтворять Музей української пісні

Заслужена артистка України, наша землячка Руслана Лоцман виступає ініціатором створення в Києві Музею української пісні.

Детальніше...

Не потрібно поспішати до Черкас

Якось швидко промайнула молодість і настав час, коли все частіше нагадують про себе хвороби, а походи до лікаря стали буденністю.

Детальніше...

До прибулих все село вітається

Кілька років тому зі східних областей України у центральні регіони і зокрема на Шполянщину почали переїжджати на тимчасове проживання люди сім’ями. Дехто зривався з обжитих десятиліттями місць і переїжджав цілими родинами.

Детальніше...

Повернути неякісні ліки назад в аптеку: не все так просто

У минулі роки до редакції не раз зверталися жителі району, які з різних причин бажали повернути до аптек придбані ліки. Одні помилково придбали не той препарат, іншим продали медичну техніку, яка невдовзі вийшла з ладу.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.