­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 20 квітня 2019

Субота, 09 лютого 2019

Уляну Супрун відсторонили від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я

Виконуючу обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун тимчасово відсторонили від здійснення своїх повноважень за рішенням Окружного адмінсуду Києва.

Детальніше...

Сусід себе впізнав

В минулому номері «Шполянських вістей» під рубрикою «Читач цікавиться» з’явилася інформація «Самогоноваріння поза законом», в якій житель Лозуватки Григорій скаржився на незручності через те, що його сусід постійно займається самогоноварінням.

Детальніше...

Самі вибирали, самі й звільнили

Минулого тижня в районі активно обговорювалося звільнення голови районної ради Олександра Кузуба з посади згідно поданої ним заяви.

Чогось особливого в цьому немає. Розмови про це відбувалися ще в кінці минулого року. А вірніше, після того, як міська рада Шполянської ОТГ затвердила чергову посаду заступника міського голови.

Детальніше...

Олександр Вельбівець про амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Черкащині

— Уже цієї весни на Черкащині сільська медицина підніметься на новий рівень - запрацюють амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Детальніше...

Губернатор — за, а шполянська отг проти?

Важко сказати, чи думають в Шполянській ОТГ і зокрема її міський голова Сергій Кравченко про створення робочих місць на території своєї громади. Здавалося, робочі місця — це основа діяльності будь-якої громади. Але, схоже, в Шполянській ОТГ іншої думки.

Детальніше...

І в Шполі змінять формат військкомату?

Днями обласний військовий комісар Євген Курбет повідомив, що реформування військкоматів, яке розпочалося з Чернігівщини, відбудеться в усій Україні. Зміни формату райвійськкоматів, які переформують у Територіальні центри комплектування і надання соціальної підтримки, торкнеться й Черкащини.
Редакція звернулася за коментарем з даного питання до виконуючого обов’язки Шполянського районного військового комісара, підполковника Руслана Безшийка.

Детальніше...

Маємо хороших фахівців

На п’яти сільському господарству вже наступають програмісти: 184 тисячі наших спеціалістів забезпечили 4,5 мільярда доларів експорту ІТ-продукції, посівши за цим показником друге місце в країні. 20% компаній, які є світовими лідерами у сфері розробки програмного забезпечення, мають офіси в Україні. У нас працює чотири тисячі IT-компаній і понад 110 науково-дослідних центрів всесвітньо відомих міжнародних підприємств цієї галузі. Детальніше...

Пільговий період минає

До 22 лютого діє застосування ставки акцизного податку з коефіцієнтом 0,5 для розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією — так званих «євроблях». Після цього, нагадують у Мінфіні, доведеться платити за повною ставкою. Загалом із 25 листопада минулого року по 31 січня нинішнього легалізовано 65 142 таких транспортних засобів. Отримано понад чотири мільярди гривень, які, зазначили у міністерстві, направили до Пенсійного фонду.

Детальніше...

За крадіжку автомобіля — третій шестирічний термін

Смілянською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя Шполянщини, обвинуваченого у незаконному заволодіння транспортним засобом.

Детальніше...

Штат сільської ради майже укомплектовано

Для сільської місцевості підбір кваліфікованих кадрів у сфері місцевого самоврядування – справа не з легких. Минуло трохи більше місяця, як почалося комплектування штату сільської ради Лип’янської ОТГ, і вже можна підбити перші підсумки. Сергій Іщенко повідомив, що згідно з вимогами штатного розпису сільської ради об’єднаної територіальної громади, штат сільської ради майже повністю укомплектовано. Днями до роботи приступає юрист. Пошуки ж програміста для роботи в органі місцевого самоврядування, за словами сільського голови, ще тривають.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.