­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Субота, 20 квітня 2019

П'ятниця, 08 лютого 2019

«Дорогий» залізничний переїзд

Скільки б не попереджали правоохоронці про дотримання правил дорожнього руху, щодня знаходяться водії, які їх порушують. І добре, коли у подібних ситуаціях обходиться без трагічних наслідків. Коли працівникам поліції вдається упіймати водіїв-порушників, як кажуть, «на гарячому», справи нерідко доходять до суду. За інформацією заступника керівника апарату Шполянського районного суду Сергія Макарука, подібних судових засідань відбувається немало.

Детальніше...

З житла виписують примусово

Через дорожнечу газу для опалення житла багато шполян намагаються оформити субсидію. У зв’язку з цим останнім часом важливим стало питання, скільки осіб приписані у будинку чи квартирі.

Детальніше...

Жителі мають визначитися

Починаючи з першого січня співвласники будинків, які досі не створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і не уклали самостійно колективний договір з управителем, вже залишаються без субсидій на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Детальніше...

Серед його вихованців є й чемпіони

У ці лютневі дні, в таку щедру на морози і сніги зиму святкує свій 60-річний ювілей шанована людина, відданий своїй справі педагог, багаторічний голова профкому, вчитель фізкультури та трудового навчання Лип’янської школи Валерій Григорович Творогов.

Детальніше...

Леонід Тома – лауреат премії імені Олекси Влизька

31 січня відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії з присудження літературної премії імені Олекси Влизька. Цього року лауреата премії було обрано з трьох кандидатів, що надіслали твори до участі в конкурсі, а саме Сергій Саєнко (поема "Два Тараси"), Леонід Тома (збірка поезій "Гіркий дим Вітчизни"), Наталія Черкас (роман "Чисті джерела").

Детальніше...

«Чарівне перо»: визначилися переможці

Цього ж дня відбулося засідання ще однієї конкурсної комісії — з присудження щорічної районної літературної премії «Чарівне перо» районного літературного об’єднання імені Олекси Влизька.

Детальніше...

«Мальовнича Шполянщина» запрошує фотохудожників

Відділ культури і туризму Шполянської райдержадміністрації проводить фотоконкурс «Мальовнича Шполянщина», який триває з 1 лютого до 1 листопада.

Детальніше...

14 лютого – День святого Валентина

День Валентина – свято доволі розповсюджене. Його святкують майже у всіх країнах світу.

Багато хто вважає, що це свято прийшло до нас із США, однак це не так. Народився День закоханих в середньовічній Європі, звідки згодом помандрував до Америки, а до нас дістався разом з незалежністю.

Детальніше...

Майстер, якому довірили виготовити іконостас

Про таких людей, як шполянин Микола Кардаш, кажуть  — майстер на всі руки. Навіть  більше — винахідник. Микола Іванович відомий у районі і за його межами токар, і водночас майстер по дереву. У своїй домашній майстерні він відремонтує будь-які складні механізми, а коли треба, то й виготовить деталі, складні металообробні чи деревообробні верстати. Через те й звертаються до нього люди зі своїми проблемами чи потребами, часом тоді, коли їм вже скрізь відмовили.

Детальніше...

Захоплення біологією поповнює скарбницю нагород

Вихованці Матусівського навально-виховного комплексу №2 систематично беруть участь в районній олімпіаді з біології. Цього року вихованка педагога з біології Вікторії Волинець, десятикласниця Ірина Зюганова увійшла до числа призерів на районному етапі і взяла участь в обласній олімпіаді.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.