­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019

січня 2019

Четвер, 31 січня 2019

І стали ковбоями у дитячому клубі

На минулому тижні у Дитячому Клубі («Kids Club») знову було гамірно і весело. Не встигли забутися позитивні емоції дівчачої «піжамної» вечірки, як у власниці клубу Тетяни Бурій знову виникла цікава ідея. Цього разу до веселих і пізнавальних ігор, змагань на спритність та увагу долучилися хлопчики — Тетяна Сергіївна запросила юних гостей на справжню ковбойську вечірку.

Детальніше...

Урочистості з нагоди 65-річчя утворення Черкаської області

Минулого тижня в Черкасах відзначено 65-річчя утворення Черкаської області. Атмосфера в залі обласної філармонії була особливою, адже такої кількості гостей, під керівництвом яких Черкащина пройшла майже половину свого історичного шляху в незалежній Україні, рідко побачиш.

Детальніше...

Відзначили 75-ту річницю визволення Шполи

25 січня шполяни відзначили 75-ту річницю з дня визволення від німецько-фашистських загарбників. Вшанувати світлу пам’ять полеглих та низько вклонитися всім захисникам рідної землі до обеліска Слави прийшли керівники району та міста, представники трудових колективів, громадськість.

Детальніше...

Живемо в борг

Міністерство фінансів оприлюднило показники сукупного державного і гарантованого державою боргу станом на грудень минулого року — він зріс на 4,77% у доларовому еквіваленті й на 2,17% — у гривневому і становив 78,32 млрд дол. та 2,169 трлн грн відповідно. На це вплинуло отримання траншу допомоги від Міжнародного валютного фонду за новою програмою stand-by на 14 місяців загальною сумою 3,9 млрд дол.

Детальніше...

Служба зайнятості краща в області

За результатами аналізу роботи базових центрів зайнятості з січня по грудень 2018 року Шполянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості  розділила друге місце з Тальнівською філією. До слова, це найвищий результат, оскільки перше місце цього разу не присуджувалося нікому. Про такі досягнення повідомив директор Шполянської філії Ігор Мусюра.

Детальніше...

Районна рада залишилася без голови

29 січня відбулася позачергова 33 сесія Шполянської районної ради. На розгляд народних обранців було винесено три питання: про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік», про штатний розпис районної ради та розгляд заяви голови районної ради Олександра Кузуба.

Детальніше...

Будуть інвестиції – буде й розвиток

Перший місяць року для новоствореної Лип’янської об’єднаної територіальної громади виявився плідним. Проведено вже дві сесії сільської ради, на яких затверджено бюджет ОТГ, розглянуто повістку денну першочергових завдань.

Детальніше...

Уряд хоче – місцеве самоврядування проти

23 січня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», якою заборонив до кінця 2019 року розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках.

Детальніше...

Завчасно перевірте себе у списках виборців

31 березня Україна обиратиме Президента на наступні 5 років.  Що потрібно для того, аби скористатись правом обирати? Обов’язкова умова — наявність запису з Вашими даними у списках виборців на виборчій дільниці. Чи будете Ви в цих списках, можна перевірити вже зараз. Про процедуру перевірки розповідає начальник Шполянського відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяна Бурбак.

Детальніше...

Хочу скласти заповіт

«Маю поважний вік, слабке здоров’я, тож хочу скласти заповіт. Скажіть, будь ласка, кого можна призначити спадкоємцями, крім найближчих родичів, і що передається у спадок?» — цікавиться Петро Степанович з Лебедина.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.