­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 26 березня 2019

Четвер, 03 січня 2019

Веселий Кут на те й веселий

Веселий Кут на те й веселий, що тут уміють згуртуватися і гідно зустріти новорічні свята. У нещодавно відремонтованому сільському будинку культури колектив сільської ради та закладу культури, школярі організували новорічний вогник для односельців.

Детальніше...

Народилося 210 малюків

За минулий рік в пологовому відділенні Шполянської центральної районної лікарні медики прийняли 209 пологів, в яких народилося 210 малюків (шполянська породілля народила двійню). Про це редакції повідомила старший акушер відділення Тетяна Олійник.

Детальніше...

Чим запам’ятався 2018 рік

Не скоротили жодного навчального закладу

Хвиля оптимізації закладів освіти в минулому році, що спостерігалася в різних куточках держави, не зачепила Шполянщини. В районі не закрили жодного навчально-виховного закладу, жодного дитячого садка.

Детальніше...

Шполянський район відзначив 95-річчя

У році, що минув, Шполянський район відзначив ювілейну дату – 95 років з дня заснування. На час ювілею територія району зазнала змін — зі створенням в районі двох територіальних громад – Шполянської і Матусівської, від району відійшло кілька населених пунктів — Шпола, Скотареве, Кримки, Матусів і Станіславчик.

Детальніше...

ФК «ЛНЗ - Лебедин» здобув кубок України серед аматорів

В сезоні 2017-2018 рр. футбольний клуб «ЛНЗ - Лебедин» спробував свої сили в турнірі на кубок України серед аматорських команд. Дебют для підопічних тренера Василя Гречаного виявився вдалим – лебединці, програвши лише в одному матчі з 12-ти, здобули такий важливий трофей.

Детальніше...

Хочуть скаржитися до Верховної Ради

Якщо дві попередні сесії районної ради відбулися досить швидко у часі і виявилися досить спокійними, то остання передноворічна, де 22 грудня серед інших питань затверджувався районний бюджет на 2019 рік, породила суперечки поміж депутатами і навіть відмову декого з них голосувати на підтримку окремих питань.

Детальніше...

Людмила Струк очолить «Калинку»

29 грудня у міській раді Шполянської ОТГ відбувся конкурс між претендентами на посаду директора закладу дошкільної освіти №5 «Калинка». За результатами конкурсного відбору — тестування зі знання законодавства в галузі освіти, мотиваційного листа і захисту перспективного плану розвитку навчального закладу, а також проведення претендентами відкритої публічної презентації та співбесіди члени  конкурсної комісії шляхом голосування визначили переможцем Людмилу Михайлівну Струк, яка набрала 133 бали із 200 можливих.

Детальніше...

Інформаційний калейдоскоп

Ремонт доріг планують продовжити

На одній з нарад в райдержадміністрації наприкінці минулого року прозвучала інформація про те, що й у нинішньому 2019 році на ремонт доріг в Шполянському районі планується виділення з обласного і державного бюджетів близько двадцяти мільйонів гривень.

Детальніше...

У райраді ставлять воза поперед коня або хто вводить в оману жителів Іскреного

Під час останньої у 2018 році сесії райради серед інших 26 питань на голосування було винесено кілька таких, які не набрали необхідної кількості голосів. Голова районної ради Олександр Кузуб повертався до них задля переголосування, однак це не допомогло. Йдеться про надання згоди депутатів райради на передачу з комунальної власності районної ради в комунальну власність Шполянської міської ради ОТГ Іскренської сільської бібліотеки-філіалу №10 централізованої районної бібліотечної системи і відповідно матеріальних цінностей закладу.

Детальніше...

Січневі пенсії будуть за графіком

У минулі роки практикувалося, що жителі району отримували січневі пенсії в грудні, тобто в останній місяць року виплата була подвійною. Наприкінці 2018 року у Пенсійному фонді вирішили виплачувати одну пенсію у грудні, а наступну, не порушуючи графіку. Редакція звернулася до начальника Шполянського відділення обслуговування громадян Пенсійного фонду Бориса Курінного за роз’ясненням, чи не вплинуть новорічні вихідні на терміни доставки виплат.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.