­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 19 травня 2019

П'ятниця, 12 жовтня 2018

Перший заступник губернатора Віталій Коваль: «Добре підтримувати тих, хто сам ініціативний»

Лебединський навчально-виховний комплекс №1 заслужено вважається одним з кращих і в своєму селі, і в цілому в районі. Днями тут відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля, на якому проводитимуться уроки фізкультури та змагання.

Детальніше...

Всиновлюють іноземці

На жаль, проблема сирітства в Україні десятиліттями стоїть дуже гостро. За інформацією Мінсоцполітики, в інтернатах проживає понад 106 тисяч дітей. Причому більшість не сироти фактично, тобто мають батьків або опікунів. За період із 2008-го по 2017 рік було всиновлено 27 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Втім, співвітчизники остерігаються брати на себе важку ношу — подарувати родину біологічно не рідній дитині: майже 19 тисяч, тобто дві третини, були всиновлені іноземцями. Детальніше...

У Сигнаївці депутати підтримали пропозиції сільського голови

В четвер 4 жовтня в Сигнаївці відбулася чергова сесія сільської ради, на якій були присутніми усі 14 депутатів сільської ради та депутат районної ради від фракції ВО «Черкащани» О.В.Авер’янова.

Детальніше...

Виділив кошти на меблі

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Є такі друзі й у Надточаївського навчально-виховного комплексу. Колектив НВК, батьки й учні щиро вдячні директору ТОВ «Оттава» Андрію Скрипнику за спонсорську допомогу. Андрій Григорович виділив 8 тисяч гривень на придбання кухонних меблів і тепер у харчоблоці нашого закладу з’явилися нові кухонні модулі.

Детальніше...

До опалювального сезону готові

В райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Козоріза. В роботі засідання взяли участь представники Шполянського РЕМ, Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз», структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти і медицини.

Детальніше...

Роман Безсмертний: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти»

5 жовтня до Черкас завітав політик з понад 20-річним стажем, віце-прем’єр-міністр 2005 року, екс-посол України в Білорусі, а нині –  викладач Київського національного університету, кандидат в Президенти України Роман Безсмертний. Зустріч-дискусія з черкащанами відбулася в рамках серії зустрічей в різних містах України «Якої ми хочемо України?», а Черкаси стали 11-м містом, де Роман Безсмертний ознайомив зі своєю передвиборчою програмою, вислухав думки учасників форуму. На запитання, чому вирішив балотуватися в Президенти, відповідає: «Я втомився підносити патрони тим, хто не вміє стріляти».

Детальніше...

Після реформування з’явилися вакантні посади

Санітарно-епідеміологічна служба в останні роки, як і деякі інші організації, пережила етап реформування. Вона фактично ліквідована. Натомість два роки тому створена нова Держпродспоживслужба, управління якої діє на Шполянщині. До її складу увійшов відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Детальніше...

На які соціальні гарантії може розраховувати призовник?

Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

Детальніше...

Свято для найстарших

Ми, колектив Лебединського стаціонарного відділення територіального центру, щоденно намагаємося працювати так, аби 28 стареньким жителям закладу було затишно, аби вони відчували увагу і турботу. А першого жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку, до відділення з солодкими подарунками завітали гості, директор терцентру Петро Двірник, начальник управління соціального захисту населення Анатолій Ракітін та голова районної ради ветеранів Володимир Пустовіт.

Детальніше...

Як уберегтися і чи потрібне щеплення

Сезон грипу починається у жовтні і цього року в Україну прийдуть 3 віруси. Як уберегти себе від вірусу і чи допомагає щеплення від грипу, читайте думку спеціалістів.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.