­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 18 червня 2019

П'ятниця, 24 серпня 2018

Не сплатили внески – батьки без пенсії

Пенсійний фонд нагадує, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 року внесені зміни до п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо бази нарахування єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме – єдиний внесок нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

Детальніше...

Чи з’явиться у школі посудомийна машина або чому голова райради О.Кузуб не вирішує проблеми навчального закладу?

Сигнаївський навчально-виховний комплекс, або як його знають в районі і за межами, школа – родина — один з найбільших сільських навчально-виховних комплексів на Шполянщині. Тут навчаються діти не лише з Сигнаївки, а й з навколишніх сіл, тож шкільна їдальня, де харчуються школярі, потребує багато уваги. Її облаштування завжди на контролі адміністрації школи.

Детальніше...

Суддів поменшало

Три з половиною роки минуло відтоді, як почав роботу новий склад Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Відтоді, за даними її очільника С. Козьякова, число служителів Феміди змінилося з дев’яти тисяч осіб до близько шести тисяч, тобто скоротилося на третину. Коли почалася процедура первинного кваліфікаційного оцінювання, за власним бажанням звільнилися понад 1,5 тисячі суддів. Утім, кажуть експерти-правники, радіти, що службовців у мантіях меншає, не варто, оскільки їхні обов’язки нікому виконувати.

Детальніше...

Переміг єдиний кандидат

15 серпня у міській раді Шполянської ОТГ відбулося засідання конкурсної комісії, на якому розглянули єдину кандидатуру претендента на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату – нинішнього заступника директора Ігоря Миколайовича Крещенка.

Детальніше...

Довірили відкривати концертну програму

Другий рік поспіль сигнаївчани – учасники хору «Родина» під керівництвом директора Сигнаївської музичної школи імені І.Шульги Ірини Підмогильної підкорюють сцену Чорноморська, що на Одещині. 10 – 12 серпня хористи взяли участь у ХІІ Всеукраїнському фестивалі імені Ю.Штельмаха «Серпневий заспів - 2018».

Детальніше...

Смачну кашу готують в Зеленій Діброві!

На святкуванні Дня села в Іскреному бажаними гостями були жителі Шполи, Стецівки, Капустиного, Зеленої Діброви та інших населених пунктів. А яке свято без подарунків? Ось і гості з Зеленої Діброви приготували смачну кашу, якою частували всіх бажаючих. На знімку — секретар сільської ради Зеленої Діброви Олена Цьопа (зліва) і її землячка, працівник СПОП «Відродження» Тетяна Донченко.

Детальніше...

За чемпіонським графіком

18 серпня відбувся третій тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ - Лебедин» на «ЛНЗ - Арені» приймав команду «Чайка» з Вишгорода, що на Київщині.

Детальніше...

А в минулому році ще сидів за кермом комбайна

Днями пощастило поспілкуватися з цікавими людьми – Оленою Іванівною Шинкаренко і Віктором Іларіоновичем Надточієм з Георгіївки.

Віктор Іларіонович вже ділився спогадами про рідну Георгіївку на сторінках газети, а в день святкування Дня села в Іскреному похвалився, яке розмаїття квітів вирощує Олена Іванівна.

Детальніше...

Він і в свої 70 вміє тримати удар

Володимир Олександрович Колотило за своє перше 70-річчя яких тільки епітетів не удостоївся. Він і чесний, і добросовісний, жорсткий і суворий, пунктуальний і… І цей перелік можна продовжувати.

Детальніше...

Бізнес підтримує навчальні заклади

Минулого тижня голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко інспектував навчально-виховні заклади району щодо підготовки закладів до нового навчального року. Цього разу керівник району побував у Лозуватській школі й дитячому садку, а також у Топильнянському навчально-виховному комплексі.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.