­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 11 грудня 2018

Четвер, 05 жовтня 2017

Рада ухвалила пенсійну реформу

Основні зміни в пенсіях українців: прив'язка до страхового стажу, щорічна індексація, підвищення мінімалки.

3 жовтня Верховна Рада України прийняла пенсійну реформу. За законопроект у другому читанні проголосували 288 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Детальніше...

Новий порядок розрахунку "опалювальної" субсидії

Для розрахунку розміру субсидії на опалювальний період 2017-2018 року враховуватимуться доходи громадян за І і ІІ квартали цього року, а на наступний неопалювальний період - за III і IV квартали 2017 року.

Детальніше...

УЗД серця проводили в селі

У Водянській амбулаторії та Нечаївському фельдшерсько-акушерському пункті днями побували лікарі зі столичного Інституту серця, які проводили прийом жителів згаданих населених пунктів. Насамперед тих громадян, які перебувають на обліку медичних закладів, а також школярів.

Детальніше...

Цукор подешевшав

Наприкінці минулого тижня в Шполі значно подешевшав цукор. Ціна за один кілограм солодкого продукту в магазинах була нижчою приблизно на дві гривні за попередню. На ринку відповідно подешевшав і мішок цукру. Минулої неділі правили 720 гривень за 50 кілограмів. Детальніше...

Відремонтував вулицю, на якій виріс

Вулиця Паркова (колишня Леніна) в Лозуватці — основна вулиця села. Нею рухається увесь транспорт, переважно вантажний, до школи йдуть діти. А ще Парковою дорога веде до окраси всього Шполянського району — Лозуватського дендропарку, куди приїздять гості навіть з сусідніх районів.

Детальніше...

Україна перейде на зимовий час 29 жовтня

В Україні в 2017 році переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю 29 жовтня о 4-ій годині ранку, згідно з постановою Кабінету міністрів України в 1996 році. Стрілки годинника слід перевести на годину назад.

Детальніше...

Роздають тварин безкоштовно

Добрий приклад приватного підприємця Максима Доценка роздавати безкоштовно цуценят, схоже, знайшов чимало прихильників серед шполян. Минулої неділі на центральному ринку кілька господарів тварин пропонували віддати в добрі руки маленьких цуценят і кошенят. І охочі знаходилися. Чимало тварин цього дня знайшли господарів, а на вулицях, дасть Бог, поменшає безпритульних тварин.

Детальніше...

«Зимові» субсидії

В Україні почали розраховувати субсидії на холодний період для оплати житлово-комунальних послуг. Субсидія призначається на рік — з травня до травня наступного року. Її розмір розраховується окремо на літній період, окремо на зимовий — виключно на основі доходів осіб, що фактично проживають у помешканні.

Детальніше...

Роль досудової доповіді у призначенні вироку

Відповідно до ЗУ «Про пробацію» в нашій країні вже впроваджена досудова пробація.

Досудова пробація – це забезпечення суду формалізованою інформацією, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.

Детальніше...

Інформмозаїка

За перевиконанням — одні з кращих

Шполянський район входить до шістки кращих районів області за показниками перевиконання бюджету і розподілом коштів. Відомо, що за 9 місяців року до районного бюджету надійшло на 3 млн. 800 тисяч гривень більше, ніж заплановано.


Готують техніку до зими

У філії «Шполянський райавтодор» активно готуються до роботи в зимовий період. За інформацією начальника філії Віктора Мадюді, нині працівники підприємства ремонтують техніку для роботи в зимовий період, аби з настанням морозів і снігопадів вона не підвела. Та й протиожеледну суміш підприємство вже отримало.


Нові зупинки прикрашають села

У більшості населених пунктів району встановлено нові зупинки. У Матусові, Нечаєвому, Водяному та інших селах місця очікування громадського транспорту стали справжньою окрасою села. В райдержадміністрації підрахували, що в населених пунктах за останні кілька місяців з’явилося близько 130 нових зупинок.


Шполянщина – район довгожителів

В районі проживає понад чотириста жителів, яким виповнилося 90 і більше років. Про це нещодавно на нараді в райдержадміністрації повідомив голова районної ради ветеранів війни і праці Володимир Пустовіт.

Районна рада ветеранів війни і праці у жовтні вітатиме 18 довгожителів-ювілярів, яким виповниться 90 і 95 років.


Атовці влаштовуються на роботу

Протягом минулого тижня кількість безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, зменшилася. Якщо напередодні, за словами в.о. директора центру Ігоря Мусюри, на обліку перебувало 720 безробітних, то вже на минулому тижні їх кількість зменшилася на 15 осіб. Демобілізовані з зони АТО військові теж знаходять собі роботу за допомогою центру зайнятості. З 55  безробітних атовців на обліку залишилося 32 учасники АТО.

Підготувала Ірина Грабовецька

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.