­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Вівторок, 22 січня 2019

Четвер, 28 вересня 2017

Шполянщину відзначили серед кращих

На минулому тижні відбулася колегія облдержадміністрації, участь в якій взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій області.

Детальніше...

Найбільше зарплата зросла на заводі продтоварів

Збільшення рівня середньої заробітної плати – показник, за яким Шполянський район за останні півроку був у першій п’ятірці в області.

За підсумками 8 місяців середня зарплата в районі знову зросла. Серед промислових підприємств першість в районі тримає ПрАТ «Шполянський завод продтоварів». Тут ріст зарплат найвищий у промисловості.

Детальніше...

Район може залишитися без посадок?

Минулої п’ятниці відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Серед питань, які розглянули члени дорадчого органу, були питання незаконної вирубки посадок і позиція міської влади при вирішенні проблеми початку реконструкції центральної площі міста імені Героїв Майдану.

Детальніше...

Аби не вводили людей в оману

Голова Громадської ради Ігор Зачепа повідомив присутнім про ситуацію, яка склалася навколо коштів, виділених Кабінетом міністрів України на реконструкцію постаменту колишнього пам’ятника Леніну на площі Героїв Майдану.

Детальніше...

Енергетики спрацювали на відмінно

На минулому тижні в Надточаївці сталася надзвичайна ситуація. Як повідомив сільський голова Микола Шевченко, внаслідок сильного вітру замкнули дроти на лінії електропередач.

Детальніше...

Така різна ціна на борошно…

Вдома закінчилося борошно, тож в обідню пору подалася в магазин, аби поповнити запаси потрібного в господарстві продукту.

Пройшовши кілька магазинів, зробила висновок, що дався взнаки відпуск урядом цін на продукти харчування у «вільне плавання».

Детальніше...

Майже 200 осіб отримали матеріальну допомогу

За вісім місяців поточного року до райдержадміністрації надійшло 360 звернень громадян, 167 з них розглянуто на особистих прийомах громадян. Більш ніж удвічі зросла кількість питань, порушених у січні-серпні, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Детальніше...

Знайшли втікачку на кукурудзяному полі

Коли зникають люди — страшно. Ще страшніше, коли минають дні, місяці, роки, а їх не знаходять. Нещодавно подібне сталося в одній з водянських родин. Восьмого вересня надвечір з дому пішла 87-річна бабуся і не повернулася ні того дня, ні наступного. Її шукали рідні, міліція, оголошення про зниклу пенсіонерку звучали по радіо. Знайшлася старенька за більш ніж десяток кілометрів від дому аж на третій день, змусивши добряче понервувати свою сім’ю. При цьому вона не пам’ятає, куди ходила і де була.

Детальніше...

Остерігайтесь шахрайства з банківськими картами

Шахраї нині стали справжніми винахідниками. Мало не щодня з екранів телевізорів та інтернету ми дізнаємося про нові схеми шахрайства, а особливо з банківськими картами. Днями в мережі Фейсбук з’явилося повідомлення від жительки Житомирщини про нову шахрайську схему, жертвою якої вона стала. Можливо, ця історія комусь допоможе не потрапити на гачок банківських аферистів.

Детальніше...

«Самотні серця» запрошують до спілкування

Днями до редакції надійшов лист від шполянки Тетяни Іванівни Чепур. Читачка пише: «Я пенсіонерка-вдова. Знаю, що в нашому районі проживає багато самотніх чоловіків і жінок. Ми вже в такому віці, що нікуди не ходимо, а вечори такі довгі… Сидиш один у хаті і немає з ким заговорити. Нікому іноді й по господарству допомогти.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.