­Поділіться новиною

Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Я згоден з вашими правилами і умовами
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Поділитись новиною
Неділя, 18 листопада 2018

Четвер, 17 серпня 2017

У Матусові відзначили день села

Матусів завжди вміє здивувати своєю неповторною особливістю. Тут вже давно перестали кивати на економічні труднощі, їх вирішують спільно і таким чином продовжують добрі традиції одного з найбільших сіл Шполянського району.

Детальніше...

Смачні в іскренських господинь коржі з маком

Сільські люди не стільки звикли святкувати та розважатися, скільки щоденно трудитися. Проте дні села їм полюбилися, особливо ж коли відзначаються вони посеред літа, бо у дітвори, студентів ще канікули. Як от в Іскреному — на Маковея.

Детальніше...

А про наслідки поки не думають

Схоже, в найспокійнішому, як здавалося, півдні району назріває скандал. Ніби відійшли були в минуле протиріччя між СТОВ «Урожай» і господарствами, що входять у це об’єднання. Мається на увазі приєднання СТОВ «Іскра».

Детальніше...

Чоловічі ряди поріділи

Важко сказати, з якого часу розпочалося скорочення чоловічого населення району і збільшення жіночого. Помітним це стало за якихось рік-два тому.
За даними, що оприлюднили в райдержадміністрації минулого тижня, чоловіків в районі на 5 тисяч менше, ніж жінок, отже, кількість наречених зростає, а женихів меншає. Детальніше...

Голова райдержадміністрації надіється

— Маю надію, що питання об’єднання територіальних громад на Шполянщині вирішуватиметься позитивно і в районі в найближчому майбутньому будуть створені самодостатні, перспективні, фінансово незалежні територіальні громади, — переконаний В.М. Потапенко.

Детальніше...

Медична реформа Супрун призведе до зникнення всіх ФАПів у селах

Запропонована в.о. міністра охорони здоров’я України Ульяною Супрун медична реформа призведе до вимирання українських сіл.

Таку оцінку підготовленого нею законопроекту про медреформу дав народний депутат, член аграрного комітету, голова аграрного парламентського підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу, інновацій та з питань базових галузей в агропромисловому комплексі Валентин Дідич.

Детальніше...

А в Лебедині і Шполі ще роздумують

У центральну районну лікарню незабаром планується придбати новий стаціонарний ультразвуковий сканер вартістю понад 1,2 мільйона гривень. За інформацією начальника фінансового управління Оксани Голуб, більшу частину коштів — 800 тис. грн. — виділено з районного бюджету, а решту (436,6 тис. грн.) запропоновано делегувати міській та сільським радам Шполянщини, зважаючи на кількість населення у кожній з них.

Детальніше...

Держава у 2018 р. підтримуватиме тваринників і садівників

Уряд завершує розробку програми підтримки фермерства і закладає в проект державного бюджету на 2018 рік, де обсяг фінансування газулі становить майже 1 млрд грн.

Основними напрямками підтримки називають тваринництво й садівництво.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю для AgroPolit.com розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Детальніше...

Дискусії навколо продажу землі ще не закінчено

Верховна Рада 6 жовтня 2016 року прийняла закон про продовження мораторію з продажу земель до першого січня 2018 року.

За словами експертів, земельна реформа одна з найскладніших і непопулярних. Дискусії не припиняються ось уже не один десяток років. Противників і прибічників вистачає як з одного, так і з іншого боку.

Детальніше...

Хор «РОДИНА» зачарував глядачів на «Серпневому заспіві -2017»

У дні літніх канікул учасники хору «Родина» Сигнаївського навчально-виховного комплексу відпочивають з користю. З 11 по 13 серпня вони стали учасниками ХІ-ого Всеукраїнського фестивалю української народної пісні «Серпневий заспів – 2017», який проходив в Чорноморську, та в числі 35 аматорських колективів із 10 областей України «пірнули» у світ української культури.

Детальніше...
Copyright © Офіційний сайт газети «Шполянські Вісті». Всі права захищено. При використанні наших публікацій посилання на «Шполянські Вісті» обов’язкове.